Compare Listings

Kultura i Etyka w KW

Kultura i Etyka w KW

Każdy powinien ciągle się rozwijać, dzięki czemu każdego dnia może zyskać więcej dla siebie, swojej rodziny i współpracowników. Podejmujemy trudne decyzje, nawet gdy nie są one popularne. Jeżeli jakaś transakcja nie jest etyczna lub moralnie właściwa, wychodzi poza Twoje prywatne zasady odstąp od niej. Twoja marka jako uczciwego agenta jest warta dużo więcej.
Twoja marka to także sposób, w jaki wywiązujesz się ze swoich zobowiązań. Funkcjonujemy w kulturze odpowiedzialności za swój biznes, terminy i obietnice które składamy klientom i współpracownikom. Dzięki temu dbamy o nasz wizerunek.

W KW wierzymy, że pieniądze są warte tyle ile dobra jesteś w stanie nimi wygenerować dla siebie, Twojej rodziny, lokalnej społeczności i tych najbardziej potrzebujących. Dlatego naszym celem jest pomóc Tobie rozwijać się i zarabiać każdego roku coraz więcej.

“W etyce są tak naprawdę tylko dwie istotne sprawy. Pierwszą jest standard, który można stosować. Drugą jest wola, żeby go stosować.” John C. Maxwell

Większość ludzi patrzy na stan etyki w biznesie z obrzydzeniem. Ludzie są zmęczeni nieuczciwością, brakiem jakości, szemranymi transakcjami i firmami słupami.

“Dylemat moralny można określić jako niepożądany i nieprzyjemny wybór dotyczący jakiejś zasady etycznej lub praktyki moralnej. Jak postępujemy w takich sytuacjach? Czy robimy to, co łatwe, czy to, co słuszne? Na przykład, co powinienem zrobić, gdy kasjerka wyda mi za dużo reszty? Co powinienem powiedzieć, gdy wygodnym kłamstwem mógłbym przykryć swój błąd? Jak daleko mogę się posunąć w swoich obietnicach, żeby zdobyć klienta?” Etyka John C. Maxwell.
Jeżeli współpracuję z biurem, które oferuje brak prowizji od nabywającego, a ja przyprowadzam im takiego klienta, z którym mam ustaloną prowizję, to powinienem go poinformować o praktyce tamtego biura i zrezygnować ze swojej prowizji i wziąć część prowizji biura, czy zataić tą informację przed klientem?

W Keller Williams wyżej od zysku dla biura stawiamy uczciwość. Podejmujemy trudne decyzje nawet, gdy nie są popularne.

Ludzie, którzy budzą zaufanie są konsekwentnie uczciwi, otwarcie komunikują swoją wizję i wartości, okazują szacunek pracownikom jako równym partnerom, koncentrują się na wspólnych celach, a nie na prywatnych sprawach, postępują właściwie bez względu na osobiste ryzyko, słuchają otwartą głową, okazują współczucie, potrafią zachować sekret

Częścią naszej kultury jest pomaganie innym współpracownikom w trudnych sytuacjach. Dlatego liderzy naszych biur są zawsze gotowi pomóc swoim współpracownikom. W globalnej strukturze funkcjonuje program KW Cares, który każdego roku przeznacza kilkadziesiąt milionów dolarów na pomoc tym agentom, którzy z przyczyn losowych znaleźli się na życiowym zakręcie. W trakcie RED DAY nasi agenci wspierają lokalną społeczność w ramach głęboko zakorzenionej w historii firmy tradycji. Każdego roku w tym samym dniu ponad 150 000 agentów na całym świecie przez cały dzień odnawia domy dziecka, schroniska dla zwierząt, oddaje krew, szykuje jedzenie dla potrzebujących, etc. W naszej kulturze pomaganie innym jest naturalnym odruchem, z którego jesteśmy dumni, bo ludzie zawsze powinni okazywać sobie wsparcie i miłość.

Podobne posty

Inwestycja w ziemię

W dzisiejszych niepewnych czasach często zastanawiamy się w co zainwestować nasze ciężko...

Czytaj dalej

Bądź skuteczny na rynku nieruchomości

Zastanawiasz się nad podjęciem współpracy jako Agent nieruchomości? Może działasz już w...

Czytaj dalej

Agencja i pośrednictwo nieruchomości a kodeks etyczny

Agencja i pośrednictwo nieruchomości a kodeks etyczny W świetle rosnącej konkurencji i...

Czytaj dalej

Dołącz do dyskusji