Przedział cenowy: Od do

Porównaj oferty

Adam Gdula

Doradca ds. nieruchomości w KW PRIME

Pierwsze kroki zawodowe stawiał podczas studiów łącząc naukę i pracę w telewizji satelitarnej promując jej usługi na krakowskich osiedlach. Ta twarda szkoła kontaktu z klientem zbudowała solidne fundamenty cierpliwości, tolerancji, otwartości, dystansu do siebie oraz umiejętności budowania relacji z klientem zarówno w sposób biznesowy jak też najzwyczajniej ludzki. Kolejne etapy to szlifowanie warsztatu na rynku windykacyjnym B2B na terenie całej Polski, a następnie finansowym.
Doświadczony menadżer, szkoleniowiec, potrafi konstruować oferty uwzględniające najważniejsze potrzeby klienta oraz jego interesy. W kontakcie biznesowym łączy konkrety, logikę, rzeczowość z emocjami i motywacją tak aby obie strony zawierały tzw.” pozytywną transakcję handlową”.
Ceni rzetelną i uczciwą skuteczność, wytrwałość, niezależność oraz odwagę w marzeniach i ich realizowaniu. Cechuje go abstrakcyjne poczucie humoru w stylu Barei czy też Koterskiego.
Prywatnie sportowiec, któremu po wielu godzinach spędzonych na wyczynowych treningach i zawodach łatwiej wyliczyć zdrowe części ciała. Jeszcze czyta książki historyczne i psychologiczne, biega, chodzi po ferratach, gra w szachy, w III lidze tenisa stołowego oraz bywa na imprezach okolicznościowych.

KONTAKT Adam Gdula

Sortuj według:
550 000 zł10 476 zł/m²

Mieszkanie jako pasywny przychód – 0% prowizji

Świętej Bronisławy 16, 30-203 Kraków, Poland

Łóżko: 1Łazienka: 1m²: 52.5

Mieszkania, Nieruchomości mieszkaniowe

Adam Gdula

3 tygodnie temu

550 000 zł10 476 zł/m²

Łóżko: 1Łazienka: 1m²: 52.5

Mieszkania, Nieruchomości mieszkaniowe

3 tygodnie temu