Przedział cenowy: Od do

Compare Listings

Agata Wójcik-Belter

Doradca ds. nieruchomości w KW F1RST

Z wykształcenia księgowa, przez wiele lat pracująca w Shared Service Center jednej z wiodących spółek w Polsce. Od wielu lat interesowała się branżą nieruchomości. W 2017 roku podjęła decyzję o pracy jako doradca ds. nieruchomości. Od samego początku stawiała za cel pracę pod marką Keller Williams Poland, światowego lidera w branży nieruchomości.

W pracy cechuje ją dokładność, rzetelność, znakomita organizacja pracy oraz wysoka kultura osobista. Angażuje się całą sobą w każdy projekt. Ceni szczerość w relacji z klientem i osobiste podejście. Fachową wiedzę z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami stale poszerza poprzez udział w kursach i szkoleniach.

Jest osobą pozytywnie nastawioną do życia i otwartą na kontakty z ludźmi. Uwielbia projektowanie wnętrz. Lubi odwiedzać sklepy budowlane i z wyposażeniem wnętrz w celu szukania inspiracji.
W życiu kieruje się zasadą „Człowiek jest wielki, nie przez to, co ma lecz przez to kim jest, nie przez to co posiada, lecz przez to czym się dzieli.”

Wolny czas spędza aktywnie z rodziną. W pogodny dzień można ją spotkać na rowerze, szlakach górskich, a zimą na stokach narciarskich.

KONTAKT Agata Wójcik-Belter

Sortuj według:

Przepraszamy, brak wyników