Przedział cenowy: Od do

Porównaj oferty

Anna Geringer

Doradca ds. nieruchomości w KW PRIME

Absolwentka Gospodarowania Nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W 2008 roku zdała egzamin państwowy i uzyskała licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 7913. W branży nieruchomości pracuje od kilkanastu lat. Posiada doświadczenie zarówno w pośrednictwie, jak i w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami.
Pełna energii, pracowita, konsekwentnie dąży do wyznaczonego celu. W pracy największą motywacją dla niej jest polecenie od zadowolonego klienta.
Szczęśliwa żona i mama, niepoprawna optymistka kochająca życie, ludzi i piękne nieruchomości. Uważa, że każda nieruchomość ma potencjał, a zadaniem dobrego agenta jest między innymi zauważyć ten potencjał i wskazać go klientowi. Stale dekoruje swój dom z zaprzyjaźnioną panią architekt, zatem chętnie pomoże w zakresie tzw. “home staging”. Wyznaje zasadę Thomasa Dreier’a: “jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem – teraz jest na to czas – nie jutro, nie za rok. Dzisiaj powinno być zawsze najwspanialszym dniem.” oraz maksymę ks. Jana Kaczkowskiego “Grunt to twardo stąpać po ziemi, nie przestając patrzeć w niebo. Zamiast ciągle na coś czekać – zacznij żyć, właśnie dziś, bo w życiu nie chodzi o to, żeby było jakoś, ale o jakość.”
W wolnych chwilach spędza czas z rodziną na wycieczkach lub na działce. Wytchnieniem dla niej w tym zabieganym świecie jest…. bieganie oraz fitness.

KONTAKT Anna Geringer

Sortuj według:

Niestety nie znaleziono żadnych wyników