Przedział cenowy: Od do

Porównaj oferty

Barbara Gąsior

Doradca ds. nieruchomości w KW F1RST

Z wykształcenia dyplomowany geolog złożowy. Od lat zawodowo związana z branżą górnictwa i geologii. Posiada uprawnienia wykonywania czynności dozoru geologicznego oraz dokumentatora w zakresie poszukiwania i rozpoznawania złóż kopalin. Certyfikowany użytkownik programów CAD i GIS.
Pomysłodawca i współwłaściciel dwóch skutecznie zarządzanych spółek z branży geologii i budownictwa, co pozwoliło jej na zdobycie doświadczenia w nawiązywaniu relacji z ludźmi i współpracy z klientem.
Ze światem nieruchomości związana od niedawna, jak w przypadku geologii kolejny raz podejmuje próbę połączenia pasji i biznesu. Dobrze zorganizowana, zdeterminowana w dążeniu do postawionych sobie celów, zawsze w pełni zaangażowana i terminowa. W biznesie ponad wszystko ceni profesjonalizm, jakość usług oraz szacunek do partnera biznesowego.
W życiu realistka z dużą dozą optymizmu, wyznająca zasadę zrównoważonego rozwoju w życiu zawodowym i prywatnym, ciągle dąży do życiowej równowagi, która jest jednym z najważniejszych elementów wypełnionego szczęściem życia prywatnego oraz pełnego sukcesów biznesu.
Teren działania: woj. śląskie
Specjalizacje: mieszkania, domy, działki i tereny inwestycyjne
Obsługa klienta możliwa w języku: polskim, angielskim

KONTAKT Barbara Gąsior

Sortuj według:
239 0002 060/m²
239 0002 060/m²

Łazienka: 1: 116

Mieszkania

3 miesiące temu