Przedział cenowy: Od do

Compare Listings

Ewa Kosmala

Trener w KW UNIVERSITY

Mentorka, Trener, Kobieta biznesu – budująca siłę do działania.
Ukończyła wydział Budownictwa Politechniki Śląskiej ze specjalnością budownictwo ekologiczne oraz Marketing i Zarządzanie na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.
Jej pasją jest holistyczne podejście do biznesu w tym samego procesu budowlanego.
Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w biznesie na czołowych stanowiskach menedżerskich.
Specjalista ds. zrównoważonego rozwoju w biznesie oraz Public Affairs.
A ponieważ jak mówi Jim RohnStandardowa edukacja zapewni ci przeżycie. Samokształcenie – fortunę“, wiedzę z psychologii biznesu i rozwoju personalnego zdobywała bezpośrednio u takich Mentorów jak Anthony Robbins, Blair Singer, T.Harv Eker, Kevin Hogan czy Brian Tracy.
Ukończyła prestiżową World Class Speaker Academy z najwyższym certyfikatem poziomu III oraz elitarne kursy Train the Trainer (H.Ecker; RBC; M&P).
Jest też certyfikowanym Master Facilitatorem.
Od wielu lat szkoli innych z prawidłowej komunikacji w biznesie i marketingu oraz prezentacji i autoprezentacji.
Marketing dla nie ”marketingowców” czyli jak znaleźć swoje U.S.P. (unique selling proposition) to jeden z jej ulubionych obszarów działania.
Posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne w prowadzeniu szkoleń nie tylko, jako wykładowca na Politechnice Śląskiej, ale także, jako osoba odpowiedzialna za przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla architektów, wykonawców oraz wewnętrznych i zewnętrznych działów sprzedażowych w firmach komercyjnych. Jestem autoryzowanym wykładowcą NAPE (Narodowa Agencja Poszanowania Energii) .
W branży budowlanej zajmuje się tematyką ocen wielokryterialnych budynków i produktów zrównoważonych środowiskowo. Jest assesorem BREEAM International, LEED GA , referentem HQE oraz Audytorem energetyczny. Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego PLGBC. Uczestniczy w pracach 5 komitetów PKN.

KONTAKT Ewa Kosmala

Sortuj według:

Przepraszamy, brak wyników