Porównaj oferty

Inianas Kubista

Regional Business Development Manager w KW POLAND

Specjalista do spraw rozwoju biznesu i efektywnej sprzedaży, certyfikowany Psycholog w Biznesie i Coach. Wiedzę pozyskiwała głownie w Londynie, Oxfordzie, Katowicach i Afryce Południowej. Swoje 15 letnie doświadczenie zdobywała dostarczając najwyższych standardów biznesowych w rozwoju biznesów międzynarodowych firm w USA, Anglii, Australii, Indiach i w Polsce, takich jak Browntrout Publishers, BBC UK, SONY Music UK, GROUPON, Amazon Wordwide, KELLER WILLIAMS. Wspierała i coachowała wizjonerów, przedsiębiorców, liderów, kadry zarządzające, coachów, public speakerów i innych z całego świata.

Biegle zarządza i realizuje projekty i cele , buduje strategie sprzedażowe i rozwojowe oraz wdraża nowoczesne rozwiązania. Wizjonerka- innowatorka, szuka nowych rozwiązań i perspektyw aby osiągnąć cel, kocha rozwój i pracę z ludźmi.
W życiu ceni elastyczność w myśleniu, adaptację do zmian i prawdziwość.
Jej motto to „Tam gdzie pokierujesz swoją energię, tam odnajdziesz Twoją ‘rzeczywistość’” – Inianas.
Z Pasji artystka, pisarka pod pseudonimem Inianas Way, aktualnie pracuje nad wydaniem swojej książki. W wolnym czasie podróżuje, tworzy sztukę i jeździ konno ze swoją córką Kaiah Inka.

Sortuj według:

Niestety nie znaleziono żadnych wyników


KONTAKT Inianas Kubista