Przedział cenowy: Od do

Porównaj oferty

Kamil Tomala

Trener w KW UNIVERSITY

Międzynarodowy trener i coach w The John Maxwell Team. Karierę zaczynał jako inżynier w SUN/Oracle, wybierając następnie ścieżkę menedżera, którą realizował przez 5 lat w jednej z największych korporacji IT na świecie. Posiadając doświadczenie, wiedzę i certyfikacje jednych z najlepszych organizacji edukacyjnych i rozwojowych na świecie przez ostatnich 7 lat zajmuje się wspieraniem w rozwoju i wprowadzaniem korzystnych zmian u właścicieli firm, menedżerów, a także osób indywidualnych.

Każdego roku przeprowadza indywidualne sesje rozwojowe i intensywne zamknięte warsztaty dla menedżerów, w trakcie których uczestnicy otrzymują realne narzędzia do wdrożenia zmiany w życiu
lub biznesie. Tworzy ścieżki rozwoju kariery, programy rozwojowe i warsztaty. Od czasu do czasu pisze artykuły do magazynów branżowych.

Ma obsesję na punkcie wprowadzania korzystnych zmian w życiu swoim i innych ludzi. Jest zdania, że tylko ciągły rozwój siebie samego gwarantuje sukces i spełnienie w życiu.
Uwielbia przekraczać granice wytrzymałości ciała na treningach Krav Maga, z kolei ze względu na wzrost czuje się zobowiązany do gry w koszykówkę.

KONTAKT Kamil Tomala

Sortuj według:

Niestety nie znaleziono żadnych wyników