fbpx

Klaudia Domagała

Doradca ds. nieruchomości w KW QUALITY

Rodzaj nieruchomości

  • 100% Mieszkania

Typ transakcji

  • 100% Na sprzedaż

Popularne Miasta

  • 50% Wrocław
  • 50% Długołęka

O Klaudia Domagała

Zaangażowana w swoją pracę, zawsze stara się osiągnąć jak najlepsze rezultaty dla swoich klientów. Jest gotowa poświęcić czas i wysiłek, aby znaleźć idealną nieruchomość dla każdego klienta.

Cechy które ją wyróżniają:

Komunikatywność: doskonale radzi sobie w kontaktach interpersonalnych. Potrafi słuchać i zrozumieć potrzeby klientów, a następnie skutecznie przekazać im informacje dotyczące dostępnych nieruchomości.

Profesjonalizm: Odpowiedzialna, dba o to, aby wszystkie transakcje były przeprowadzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Jest rzetelna i zawsze działa w najlepiej pojętym interesie swoich klientów.

Znajomość rynku: posiada dogłębną wiedzę na temat lokalnego rynku nieruchomości. Śledzi trendy i zmiany na rynku, co pozwala jej na skuteczne doradztwo w zakresie ceny, lokalizacji i potencjału inwestycyjnego nieruchomości.

Umiejętność negocjacji: jest świetnym negocjatorem. Potrafi zdobyć jak najlepsze warunki dla swoich klientów, zarówno podczas negocjacji cenowych, jak i innych aspektów transakcji.

Ze względu na zainteresowania projektowaniem wnętrz, już na etapie oglądania nieruchomości potrafi wskazać mocne strony i potencjał prezentowanych miejsc.

Sortuj według:

Compare listings

Porównać