Przedział cenowy: Od do

Porównaj oferty

Mariusz Nowak

Team Leader w KW PRIME

Z handlem i kontaktami z ludźmi związany od 2007 roku. Krótko parał się też dziennikarstwem, zwłaszcza radiowym. W branży od pamiętnego kwietnia 2010 roku. Zaczynał jako agent bez żadnego doświadczenia czy przygotowania. Potem kierował zespołami agentów. Zajmował się też pozyskiwaniem partnerów franczyzowych w branży nieruchomości (pozyskiwanie, negocjowanie warunków wejścia, opieka).
Trzy cechy którymi kierował się na początku drogi jako agent to konsekwencja i systematyczność oraz zaangażowanie. Lubi dzielić się zdobytą wiedzą. Jest zdeklarowanym humanistą a o pierwiastek ścisły w jego życiu dba Żona.
Optymizm i radość, nawet jeśli jest trudniejszy dzień a także umiejętność słuchania i poczucie humoru, które potrafi być zaraźliwe podobnie jak uśmiech.
Ceni rodzinę, wyznaje zasadę: „Kto nie ma odwagi do marzeń ten nie ma siły do walki” oraz „zadbaj o siebie, byś mógł zadbać o innych”.
Czytaniem książek, które uwielbia najchętniej w postaci papierowej (zapach książki, szum przewracanych kartek), słuchaniem muzyki z nurtu epic music, chodzeniem po górach. Analizuje też procesy związane z grą zespołową jaką uprawiają pszczoły przy tworzeniu pysznego miodu w pasiece pod Babią Górą.

KONTAKT Mariusz Nowak

Sortuj według:

Niestety nie znaleziono żadnych wyników