Keller Williams w Polsce

News 1 News 1

Blisko 1000 biur na całym świecie, ponad 158 tys. współpracowników w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Azji i Europie oraz obroty z pośrednictwa nieruchomości na poziomie 273,6 mld dolarów rocznie. 15 marca 2017r. w Katowicach swoje pierwsze biuro w Polsce otworzył Keller Williams - największa sieć franczyzowa pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Podczas otwarcia Krzysztof Kraicziczek Regional Operating Principal Keller Williams Poland podziękował inwestorom oraz przedstawił cele na najbliższe miesiące. W najbliższym czasie chcemy stać się silną konkurencją dla dominujących marek pośrednictwa nieruchomości w Polsce. Wprowadzamy sprawdzony na całym świecie model sprzedaży i współpracy z agentami oparty na uczciwych zasadach i stałym podnoszeniu kompetencji.
Gościem specjalnym był Mike Brodie jeden z najlepiej opłacanych najbardziej doświadczonych pośredników w Stanach Zjednoczonych, który karierę zaczynał w latach 70, czyli w czasach gdy w Polsce nie funkcjonował jeszcze komercyjny rynek nieruchomości.


W 2016r. przychód z pośrednictwa nieruchomości w Keller Williams zwiększył się o 19,6%
w stosunku do roku poprzedniego. Firma od powstania w 1983 r. co roku otwiera nowe oddziały i szkoli kilka tysięcy nowych współpracowników. Jedną z przyczyn dynamicznego rozwoju firmy są przejrzyste zasady, elastyczne możliwości współpracy oraz kompleksowy program szkoleniowy. Współpraca z Keller Williams możliwa jest na trzy sposoby - inwestując we własne Market Center, przyłączając swoją agencję pośrednictwa nieruchomości lub dołączając do zespołu agentów. Obecnie prowadzimy już rozmowy z kilkoma inwestorami w różnych częściach Polski. Nie zmienia, to jednak faktu, że stale będziemy powiększać sieć naszych współpracowników. Liczymy na dynamiczny rozwój w kolejnych kwartałach - dodaje Kraicziczek

Zadaniem Keller Williams jest pomóc swoim współpracownikom w efektywnym pośrednictwie nieruchomości dostarczając niezbędną infrastrukturę oraz systemy ułatwiające pracę. Większość mniejszych biur pośrednictwa nieruchomości w Polsce zmaga się
z podobnymi problemami, przez co właściciele nie wykorzystują w pełni swoich możliwości. Dołączając do Keller Williams firma może zachować swoją niezależność, a jednocześnie uzyskać dostęp do reprezentatywnej przestrzeni biurowej, kompletnego systemu administracji i obsługi po zakupowej nieruchomości oraz kompleksowego systemu szkoleń. Dla przykładu każdy dolar zainwestowany przez uczestnika w program rozwojowy Keller Williams to 291,5 $ większe zyski dla agenta - dodaje Kamil Tomala Regional Training Manager. W 2015r. amerykański magazyn “Training Magazin” uznał Keller Williams największą i najlepszą organizację szkoleniową na świecie.

Ostatnio zmieniany piątek, 31 marzec 2017 11:23
Więcej w tej kategorii: Kultura i Etyka w KW »

Najnowsze oferty: