Dołącz do nas

Już teraz możesz stać się częścią globalnej sieci, która zrzesza najlepszych agentów nieruchomości na całym świecie. Dzięki innowacyjnemu modelowi, ugruntowanej kulturze organizacyjnej oraz szkoleniom, które stale podnoszą Twoje kompetencje, osiągniecie celów będzie znacznie szybsze. Wypracowaliśmy trzy główne modele współpracy w zależności od Twoich możliwości i doświadczenia.

1

Propozycja skierowana do osób, które mają już doświadczenie w pośrednictwie nieruchomości i poważnie myślą o rozwoju własnego biznesu w tej branży. To też najszybszy sposób do osiągania najwyższych zysków. Ten rodzaj współpracy wiąże się z inwestycją finansową oraz zatrudnieniem pracowników. Ty angażujesz swój czas i środki, my dostarczamy niezbędną wiedzę i narzędzia.

Prowadzisz agencję nieruchomości lub jesteś agentem? Dołącz do sieci Keller Williams nie rezygnując z własnej marki. Otrzymasz od nas pakiet szkoleń, które pomogą Tobie i twoim pracownikom w szybszym rozwoju. Dodatkowo do dyspozycji otrzymasz przestrzeń biurową oraz wszystko to, czego potrzebujesz do prowadzenia biznesu. My zajmiemy się administracją oraz pomożemy Ci w zarządzaniu, podczas gdy Ty będziesz mógł skupić się na sprzedaży i zwiększaniu zysków swojej firmy.

2
3

Zacznij karierę w stabilnej i jednej z najprężniej rozwijających się branż. Otrzymasz od nas serię profesjonalnych szkoleń, wsparcie doświadczonego zespołu, przestrzeń biurową i obsługę administracyjną.

Proszę wprowadzić imię
Proszę wprowadzić numer telefonu
Proszę wprowadzić adres e-mail Adres e-mail nie jest poprawny
Proszę wprowadzić wiadomość

Skontaktuj mnie z pracownikiem Keller Williams

Chcę wiedzieć więcej >>

 

Decyzja należy do Ciebie:

 

ZALEŻNY

TRADYCYJNA FORMA ZATRUDNIENIA

  • Współpracownicy są zależni od firmy
  • Zyski w większości trafiają do właścicieli firmy
  • Współpracownicy mają mniejsze szanse na rozwój finansowy

WSPÓŁZALEŻNY

KELLER WILLIAMS

  • Współpracowników łączy współzależna relacja z firmą oraz wspólny interes w osiągnięciu sukcesu
  • Wszyscy współpracują jako zespół aby osiągnąć sukces finansowy
  • Współpracownicy nie ponoszą odpowiedzialności finansowej, kierowniczej oraz prawnej

NIEZALEŻNY

WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ

  • Brak zależności, posiadanie własnej działalności
  • Brak wsparcia, środowisko skupione na właścicielu
  • Ponoszenie całej odpowiedzialności finansowej, kierowniczej oraz prawnej

 

Wartości i kultura

To, co odróżnia Keller Williams od większości agencji pośrednictwa nieruchomości to kultura i wartości którymi się kierujemy. Wierzymy, że dobra atmosfera pracy oraz wspieranie rozwoju naszych pracowników procentuje lepszymi relacjami z klientami i większymi przychodami.

Kariera
warta rozwijania

Model Keller Wiliams powstał po przeanalizowaniu najlepszych praktyk pracy tysięcy wiodących agentów nieruchomości w USA. W efekcie stworzono kompleksowy program treningowy, podczas którego każdy dzięki serii szkoleń, indywidualnemu coachingowi oraz konferencjom firmowym może modelować swoje zachowania i osiągać wyniki jak liderzy w branży.
Warto w tym miejscu podkreślić słowa Gary’ego Kellera, założyciela Keller Williams, który w jednej ze swoich bestsellerowych książek „The Millionaire Real Estate Agent” napisał:
Tu nie chodzi o pieniądze, tylko o bycie najlepszą wersją siebie.

Biznes
warty posiadania

Sprzedaż nieruchomości to biznes oparty na lokalnej społeczności, napędzany przez pracę agentów nieruchomości pracujących na danym rynku. Dlatego, żeby móc stale się rozwijać, musimy dbać o podnoszenie kompetencji naszych partnerów i wspierać ich w rozwijaniu biznesów, które prowadzą. Wychodzimy z założenia, że jeśli nasz Agent na lokalnym rynku będzie się rozwijał, to razem z nim będzie rozwijać się cała sieć Keller Williams. Jednak żeby to osiągnąć, na każdym etapie współpracy musimy dbać
o jak najlepsze relacje z naszymi Klientami.

Życie
warte przeżycia

Keller Williams to nie tylko sprzedaż nieruchomości i zwiększanie zysków. To również kultura pracy i życia. Każdy z nas troszczy się o swoje otoczenie, współpracowników i Klientów.
Przykładem takiego podejścia jest RED Day, czyli dzień, w którym wszyscy pracownicy Keller Williams na całym świecie jednoczą siły w celu wspierania lokalnej społeczności.

Szkolenia Keller Williams

W Keller Williams wiemy, że stały rozwój kompetencji procentuje. Dlatego nieustannie szkolimy naszych pracowników i partnerów.
Keller Williams University to specjalistyczny firma szkoleniowa należąca do sieci Keller Williams, której zadaniem jest dostarczanie kompleksowej wiedzy i umiejętności, aby agenci mogli osiągać niesamowite wręcz rezultaty i rozwijać praktyczne umiejętności wokół wszystkiego, co wiąże się z pośrednictwem nieruchomości.

Dzięki KW Connect, czyli platformie szkoleń w trybie online masz dostęp do wiedzy
i inspiracji z dowolnego miejsca i o każdej porze.
Prestiżowy amerykański “Training Magazin” uznał Keller Williams największą i najlepszą organizacją szkoleniową na świecie.

4
Ostatnio zmieniany środa, 16 sierpień 2017 14:24