Porównaj oferty

KULTURA Keller Williams

“Niezależnie od tego, czy służy ona nam nawzajem, czy służy naszym społecznościom, czy też służy naszej planecie – Kultura czynienia czegoś więcej niż tylko sprzedaż nieruchomości określa nas jako firmę.”

💯RED DAY
👉❤Renew (Odnów), Energize (Pobudź) and Donate (Ofiaruj) to inicjatywa poświęcona celebrowaniu całorocznego zaangażowania Keller Williams w ulepszanie naszych lokalnych społeczności☑. 

🤝Każdego roku, w drugi czwartek maja, dziesiątki tysięcy współpracowników bierze udział w wielu projektach, poświęcając swój czas odnowieniu i energetyzowaniu różnych aspektów miast, w których działają. Projekty są wybierane przez poszczególne Market Center w oparciu o potrzeby, które widzą w swojej społeczności❗. 

💡RED Day odbywa się na cześć Mo Andersona, wiceprezesa zarządu, Keller Williams, uznając jej wielką wartość w kierowaniu kulturą naszej firmy✅.

👍Jest to głęboko zakorzeniona część naszej kultury i pokazuje niezwykły efekt, jaki może mieć firma, gdy ludzie spotykają się, by pracować jako zespół dla większego dobra każdego z nas⬆.

💯BUDOWANIE BOGACTWA
👉Zgodnie z filozofią, że agenci są partnerami i udziałowcami 🤝 w sukcesie firmy, Keller Williams Realty stworzył odrębną platformę budowania bogactwa💰, dzięki której nasze zespoły kierownicze i właściciele biur nagradzają tych, którzy przyczynili się do wzrostu Market Center 🔝 poprzez przyciąganie produktywnych współpracowników do biura. 

💡W USA i Kanadzie działa to poprzez program Profit Share a na całym świecie, dzięki Growth Share💵.

💯KW CARES
👉❤KW Cares to organizacja charytatywna stworzona przez wspólników Keller Williams i ich rodziny👨‍👩‍👧‍👦. Powstała po to, aby pomóc każdemu agentowi, który stanął w obliczu trudności w wyniku nagłego zagrożenia👩‍⚕️. 

💡Organizacja charytatywna jest sercem ❤kultury Keller Williams w akcji – znajdowania i służenia wyższemu celowi biznesu poprzez charytatywne dawanie w Market Centers i społecznościach, w których Keller Williams łączy 🤝 życie i pracę.

Szkolenie: 3h

Data

Lis 26 2018

Czas

10:00 - 13:00

Lokalizacja

Keller Williams Premium Wrocław
ul. Hubska 52/13, 50-502 Wrocław

Organizator

Keller Williams Premium
QR Code

Dołącz do dyskusji