fbpx

6PP – 6 Personalnych Perspektyw – na rynku nieruchomości

Jeśli chcesz mieć udaną karierę w branży nieruchomości i przełamać podstawowy pułap osiągnięć w swojej karierze na rynku nieruchomości, musisz być odpowiedzialny i otaczać się ludźmi, którzy mają ten sam sposób myślenia.

Jednym z najistotniejszych aspektów kariery w branży nieruchomości jest to, że istnieje bezpośredni związek między tym, co wkładasz w swoją pracę, a tym, co z niej otrzymujesz. Najważniejszym czynnikiem, który decyduje o powodzeniu indywidualnej kariery w branży nieruchomości, będzie zdolność do bycia konsekwentnym i wytrwałym w codziennej działalności związanej z generowaniem leadów oraz gotowość do ponoszenia odpowiedzialności i dostosowywania się do nich, a także wyprzedzania zmieniającego się rynku nieruchomości.

Dowiesz się tego na szkoleniu 6PP

Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej obok biura Keller Williams Evolution. Szkolenie obowiązkowe – dla wszystkich agentów, którzy nie uczestniczyli w nim wcześniej. Zapraszam również wszystkich agentów, którzy uczestniczyli w szkoleniu wcześniej, ale chcieliby podładować baterie ????

Prowadzący: Jacek Adamski

Data

Mar 27 2020
Expired!

Lokalizacja

Keller Williams Partners Poznań
Bednarska 6, Poznań, Polska

Organizator

KW Partners

Dołącz do dyskusji

Compare listings

Porównać