fbpx

AUTOPREZENTACJA, KREOWANIE WIZERUNKU OSOBISTEGO i FIRMY

Czy mamy czasem uczucie, że możemy osiągnąć więcej niż do tej pory? Że możemy lepiej wykorzystać swoje talenty? Że nie wszystko układa się tak, jakbyśmy tego chcieli? W trakcie szkolenia dowiesz się jak, zmieniając swoje zachowania, pracując nad swoja autoprezentacją być bardziej efektywnym i wydajnym w swojej codziennej pracy i w życiu osobistym. Zbudujesz w sobie postawę pewności siebie i entuzjazmu.

Czy zdajesz sobie sprawę, że: o Twojej skutecznej autoprezentacji decyduje pierwsze 10 kroków, pierwszych 10 gestów, pierwsze 10 cm twarzy, pierwszych 10 wypowiedzianych słów!

„To, co osiągniesz dziś, jutro będzie albo cię wspierać, albo ograniczać” [Gary Keller]

 

 

 

 

 


Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest przybliżenie agentom nieruchomości sztuki autoprezentacji poprzez samodzielne doświadczanie „bycia na świeczniku” oraz nauka opanowania skutecznej formy przekazu dostosowanej do rodzaju odbiorców. To także budowanie przewagi konkurencyjnej, swojego własnego, jako agenta i Firmy Keller Williams wizerunku. Celem jest także zapoznanie się z zasadami savoir-vivre’u. Czy zastanawialiście się kiedyś choćby nad prawidłowym wręczaniem wizytówki, czy nad tym jak zachować się gdy na dworze deszcz, śnieg i jak zachować się wchodząc do klienta do jego domu/mieszkania – czy ściągnąć buty?

Korzyści dla uczestników – po odbyciu szkolenia agenci Keller Williams będą potrafili:

  • świadomie kształtować swój wizerunek osobisty oraz wizerunek Keller Williams
  • wzmacniać te elementy swojej osobowości, które są wyznacznikami profesjonalnego agenta/doradcy i charyzmatycznego sprzedawcy,
  • budować pozytywne wrażenie,
  • dostosować sposoby i formy komunikacji do rodzaju publiki (jedna osoba, małżeństwo, dzieci, itp.)
  • wzbudzić i utrzymać zainteresowanie drugiej strony,
  • zachować się w odpowiedni sposób w różnych życiowych/zawodowych sytuacjach,
  • rozwijać swój warsztat dzięki zaprezentowanym ćwiczeniom i technikom,

Szkolenie ma charakter warsztatów interaktywnych prowadzonych według nowoczesnych technik, metod i zasad adragogiki, tak aby zaktowiczyć nowe nawyki. Podczas warsztatów wykorzystywane będą zadania indywidualne, grupowe, studia przypadku, burza mózgu, dyskusja i gra strategiczna.

Zapraszamy! 

„Jestem najbardziej spontanicznym mówcą na świecie, gdyż każde słowo, każdy gest i każda riposta są wcześniej dokładnie przećwiczone” [George Bernard Shaw]

 

Data

Sie 29 2019
Expired!

Lokalizacja

Keller Williams Premium Wrocław
ul. Hubska 52/13, 50-502 Wrocław

Organizator

Keller Williams Premium

Dołącz do dyskusji

Compare listings

Porównać