fbpx

HOME STAGING szybki start z Anną Polanowską

CEL. Szkolenie „HOME STAGING SZYBKI START” to zwięzłe wprowadzenie w tematykę Home Stagingu dedykowane aktywnym uczestnikom rynku nieruchomości, w szczególności pośrednikom obrotu nieruchomościami. 

Celem szkolenia jest prezentacja szybkich, prostych i skutecznych metod przygotowania nieruchomości do sprzedaży i/lub wynajmu. To uniwersalna instrukcja „modelowania” nieruchomości pomieszczenie po pomieszczeniu tak, by przy minimalnym nakładzie czasu i środków uzyskać optymalne efekty optyczne/aranżacyjne i tym samym podnieść jakość prezentacji nieruchomości na rynku. 

Po ukończeniu kursu uczestnicy zdobędą przydatne narzędzia, tj. listy kontrolne (checklisty), kwestionariusze oraz podstawową wiedzę ułatwiającą im praktyczne przeprowadzenie szybkiej i efektownej metamorfozy wnętrza.

FORMUŁA. Zajęcia prowadzone są w trybie zajęć teoretycznych, w których teoria ograniczona jest do praktyki realizacji HS. Program szkolenia oparty jest na case study różnych realizacji home stagingowych, analizie metamorfoz nieruchomości – PRZED i PO oraz w oparciu o szeroką dokumentację fotograficzną. W ramach zajęć dokonany zostanie także przegląd wybranych ofert dostępnych w internecie, wraz z ich omówieniem oraz szczególnym podkreśleniem technik które sprawdzają się w pracy home stagera oraz praktyk, których należy unikać. Uczestnicy szkolenia otrzymają uporządkowane narzędzia wykorzystywane przez home stagerów – m.in. w postaci list kontrolnych oraz kwestionariuszy ułatwiających pracę Home Stagera. 

Czas szkolenia: 8 h dydaktycznych.

ANNA POLANOWSKA. Malarka, home stager, projektantka graficzna, projektantka wnętrz oraz trener i wykładowca akademicki. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (Wydział Grafiki i Malarstwa, 2015), dyplomowany plastyk (Studium Sztuk Plastycznych i Technik Wizualnych, dyplom z wyróżnieniem, 2006). Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego (2005). Akredytowany home stager i licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja PPRN, wcześniej licencja państwowa). Członek Związku Polskich Artystów Plastyków – Okręg Warszawski oraz International Association of Art – IAA. Artystka wszechstronna – w działalności artystycznej. Anna porusza się na styku różnych dziedzin sztuki. Swobodnie integruje i wykorzystuje doświadczenia grafiki komputerowej, projektowania przestrzeni, aranżacji wnętrz i wystawiennictwa. Polanowska specjalizuje się też w synergii sztuki i wnętrza – tworzy obrazy dopasowane do indywidualnych wnętrz mieszkalnych i komercyjnych,wzmacniając energię miejsca oraz ich modny design. Prace Anny są regularnie eksponowane w ramach wystaw indywidualnych, zbiorowych oraz w międzynarodowych przeglądach sztuki i konkursach malarskich. Równolegle zajmuje się home stagingiem, metamorfozami wnętrz i projektowaniem przestrzeni (wnętrza mieszkalne i komercyjne m in. metamorfozy Hotelu Młyn Klekotki, projekty przestrzeni biurowych dla SGH w Warszawie), wystawiennictwem (m.in. Ekspozycja Poczty Polskiej SA na Międzynarodowych Targach Nieruchomości MIPIM w Cannes, 2013) oraz projektowaniem graficznym(blisko trzydzieści okładek książkowych, materiały informacyjno-promocyjne). Anna posiada także bogate doświadczenie dydaktyczne (łącznie ponad 1000 godzin dydaktycznych) w pracy wykładowcy, trenera (w warszawskich Uczelniach Wyższych w latach: 2013-2014, 2005-2010). Od 2017 r. prowadziła szkolenia z zakresu metamorfoz wnętrz. Obecnie prowadzi autorskie szkolenia kreacji artystycznych, warsztaty malarskie dedykowane dla dekoratorów i projektantów wnętrz. Od 2017 r. pełni funkcję Dyrektora Kreatywnego i Artystycznego w jednej z bardziej rozpoznawalnych na rynku firm Home Stagingowych. Tworzy pod marką POLANOWSKA ART^BUSINESS w swojej pracowni w podwarszawskim Konstancinie- Jeziorna.

Data

Cze 12 2018
Expired!

Lokalizacja

Keller Williams F1RST Katowice
Karłowicza 9, 40-145 Katowice, Polska

Organizator

Keller Williams F1RST
Email
kwfirst@kwpoland.com

Dołącz do dyskusji

Compare listings

Porównać