fbpx

KULTURA Keller Williams

“Niezależnie od tego, czy służy ona nam nawzajem, czy służy naszym społecznościom, czy też służy naszej planecie – Kultura czynienia czegoś więcej niż tylko sprzedaż nieruchomości określa nas jako firmę.”

????RED DAY
????❤Renew (Odnów), Energize (Pobudź) and Donate (Ofiaruj) to inicjatywa poświęcona celebrowaniu całorocznego zaangażowania Keller Williams w ulepszanie naszych lokalnych społeczności☑. 

????Każdego roku, w drugi czwartek maja, dziesiątki tysięcy współpracowników bierze udział w wielu projektach, poświęcając swój czas odnowieniu i energetyzowaniu różnych aspektów miast, w których działają. Projekty są wybierane przez poszczególne Market Center w oparciu o potrzeby, które widzą w swojej społeczności❗. 

????RED Day odbywa się na cześć Mo Andersona, wiceprezesa zarządu, Keller Williams, uznając jej wielką wartość w kierowaniu kulturą naszej firmy✅.

????Jest to głęboko zakorzeniona część naszej kultury i pokazuje niezwykły efekt, jaki może mieć firma, gdy ludzie spotykają się, by pracować jako zespół dla większego dobra każdego z nas⬆.

????BUDOWANIE BOGACTWA
????Zgodnie z filozofią, że agenci są partnerami i udziałowcami ???? w sukcesie firmy, Keller Williams Realty stworzył odrębną platformę budowania bogactwa????, dzięki której nasze zespoły kierownicze i właściciele biur nagradzają tych, którzy przyczynili się do wzrostu Market Center ???? poprzez przyciąganie produktywnych współpracowników do biura. 

????W USA i Kanadzie działa to poprzez program Profit Share a na całym świecie, dzięki Growth Share????.

????KW CARES
????❤KW Cares to organizacja charytatywna stworzona przez wspólników Keller Williams i ich rodziny????‍????‍????‍????. Powstała po to, aby pomóc każdemu agentowi, który stanął w obliczu trudności w wyniku nagłego zagrożenia????‍⚕️. 

????Organizacja charytatywna jest sercem ❤kultury Keller Williams w akcji – znajdowania i służenia wyższemu celowi biznesu poprzez charytatywne dawanie w Market Centers i społecznościach, w których Keller Williams łączy ???? życie i pracę.

Szkolenie: 3h
Prowadzący: Wojciech Kaczmarek
https://kwpoland.com/agent/wojciech-kaczmarek/

Data

Sie 01 2018
Expired!

Lokalizacja

Keller Williams Capital Warszawa
Warszawa, ul.Rakowiecka 30A

Organizator

Keller Williams Poland
Email
kwpoland@kwpoland.com

Dołącz do dyskusji

Compare listings

Porównać