fbpx

NLP – Programowanie Sukcesu

Zapraszam Cię na niesamowitą podróż wgłąb umysłu… najpierw Twojego, a potem Twoich klientów. 

Organizujemy dla agentów KW pierwszy warsztat z cyklu: Umysł klienta – miejscem pracy agenta nieruchomości.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że mimo pełnego profesjonalizmu z jakim podeszłeś/-aś do klienta on nie zdecydował się na podjęcie współpracy z Tobą? 
Czy oprócz tego jak perfekcyjnie jesteś przygotowany do swojej pracy potrzebne jest czasem jeszcze „coś” co sprawi, że klienci wręcz zaczną zabiegać o to byś to ty ich reprezentował zajmowali się ich nieruchomościami?

Czy kiedykolwiek spotkałeś się z NLP – czyli instrukcją oprogramowania umysłu? 

Henry Ford – powiedział kiedyś: „Jeśli istnieje jakiś́ przepis na sukces, to tkwi on w umiejętności dotarcia do cudzego punktu widzenia oraz w zdolności spojrzenia na problem nie tylko z własnej, ale i z cudzej perspektywy” – a jeśli chcesz sprawdzić jakie narzędzia mogą Ci pomóc być jeszcze skuteczniejszym w pracy (co najważniejsze – przy pełnym zachowaniu zasad etyki i poszanowania klienta).

Ostrzegam Cię również na samym początku – jeśli raz posmakujesz wiedzy o tajnikach umysłu i przekonasz się jak bardzo może ona wpłynąć na wszystkie dziedziny Twojego życia już zawsze będziesz gotów zgłębiać możliwości jakie ta dziedzina wiedzy daje w ulepszaniu jakości naszego życia osobistego i zawodowego.

Jeśli ostrzeżenia nie podziałały – widzimy się na sali szkoleniowej

Data

Mar 04 2019
Expired!

Lokalizacja

Keller Williams F1RST Katowice
Karłowicza 9, 40-145 Katowice, Polska
KW First

Organizator

KW First
Telefon
327232474
Email
kwfirst@kwpoland.com

Dołącz do dyskusji

Compare listings

Porównać