fbpx

Odkrywanie Kariery – jak dobrać najlepszych współpracowników

↗Opis szkolenia:
????Najlepsze firmy odnoszą sukces wprost proporcjonalnie do talentu ludzi, jakich zatrudniają. Jeśli chcesz budować ???? swój biznes ???? poprzez zatrudnianie talentów, ODKRYWANIE KARIERY zapewnia sprawdzone systemy rekrutacyjne, aby dobrać najlepszych i najzdolniejszych – kandydatów, którzy odniosą największe sukcesy w wyznaczonej roli – dołączą do Twojego zespołu ???? i przeniosą Twój biznes na wyższy poziom ????

????Twój sukces nie zostanie zmierzony przez to ile Ty sam zrobisz, miarą jest to ile możesz zrobić poprzez innych ludzi. ????ODKRYWANIE KARIERY to pierwsze z serii szkoleń przywództwa mających na celu umożliwienie Tobie znalezienia, wyszkolenia i poprowadzenia swoich przyszłych talentów ????????

↗Cele:
✅Użyj prostego biznesplanu, aby zmapować swoją wizję przyszłego imperium.
✅Zbuduj bazę wysokiej jakości kandydatów.
✅Opanuj kompleksowy proces rozmowy, który redukuje domysły przy ocenie talentów i umożliwia dokładne zrozumienie i budowanie relacji z każdym kandydatem.
✅Skonsultuj się z osobami na temat ich profilu behawioralnego.
✅Fokusuj swoich nowych pracowników na sukces z oczekiwaniami, które dają siłę

↗Dla kogo:
????Każdy, kto chce zbudować udany biznes przez innych ludzi. ????????????Systemy i narzędzia w tym kursie mają zastosowanie do każdej branży ????☝

Szkolenie: 7h
Prowadzący: Dawid Marecki
https://kwpoland.com/agent/dawid-marecki/

Data

Sie 14 2018
Expired!

Lokalizacja

Keller Williams F1RST Katowice
Karłowicza 9, 40-145 Katowice, Polska

Organizator

Keller Williams Poland
Email
kwpoland@kwpoland.com

Dołącz do dyskusji

Compare listings

Porównać