Porównaj oferty

Sprawdzony System

Keller Williams stworzył i sprawdził modele oraz systemy które działają i są podstawą rentowności biur na każdym rynku. Keller Williams to coś więcej niż “gotowa marka”, pozostajemy wierni temu kim jesteśmy od początku – firmą szkoleniowo-coachingową, która oferuje najbardziej sprawdzone modele w branży oraz najlepsze szkolenia i narzędzia dla naszych agentów i biur na całym świecie. Systemy i modele Keller Williams były nowym sposobem prowadzenia działalności gospodarczej w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i wielu innych krajach, a teraz będą nowym sposobem prowadzenia biznesu w naszym kraju!

 

Systemy biznesowe – sposób prowadzenia biznesu

Model ekonomiczny – konkretna strategia tworzenia rentownego biznesu

Model organizacyjny – wyspecjalizowane stanowiska i ich obowiązki w miarę rozwoju firmy

System produktywności – szkolenia, coaching, marketing i narzędzia technologiczne w celu zwiększenia wyników biznesowych

Kultura – podstawa dochodowych, odnoszących sukcesy firm Keller Williams

 

 

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Co oferujemy?

Wysokie prowizje dla Agentów i właścicieli Biur

Współpracownicy Keller Williams przystępując do współpracy, automatycznie biorą udział w programie „Growth Share”, czyli udziale w zyskach firmy. Polega on na tym, że 2 proc. z każdej transakcji przekazywane jest na konta wszystkich aktywnych współpracowników firmy. Ten innowacyjny model zaprojektowano, w podziękowaniu dla Agentów za ich wkład w stały wzrost firmy.​ Program jest autorskim rozwiązaniem w branży nieruchomości, który powstał po to aby wszyscy aktywni współpracownicy czuli się docenieni.

Kompleksowe wsparcie dla franczyzobiorców

Wszystkim partnerom oferujemy najlepsze w branży praktyczne szkolenia i wsparcie organizacyjne z zakresu kreowania kultury organizacyjnej, realizacji działań rekrutacyjnych, efektywnej administracji nowopowstałego biura, skutecznego marketingu oraz obsługi niezbędnego oprogramowania m.in. szytego na miarę CRM, który automatyzuje pracę. Program wsparcia został opracowany tak, aby nawet osoby, które nie mają doświadczenia w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami, były w stanie w ciągu pierwszych 90 dni osiągnąć wymierne efekty.

Wsparcie marketingowe

Doskonale opracowane materiały reklamowe. Stałe wsparcie marketingowe, zarówno pod względem know-how, jak i projektowania skutecznych mechanizmów oraz efektów realizowanych kampanii informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez centralę w Polsce i na świecie.

Narzędzia

Procesy wdrażania, prowadzenia biznesu, rekrutacji współpracowników, procesy szkoleniowe zawarte w materiałach operacyjnych, skryptach oraz drukach nie stosowane dotąd w branży. Krok po kroku jak prowadzić i budować zyskowną firmę.

Kompleksowe wsparcie dla Agentów

Agenci Keller Williams otrzymują dostęp do rozbudowanego programu szkoleń stacjonarnych prowadzonych przez doświadczonych trenerów-praktyków związanych z branżą nieruchomości oraz indywidualnych i grupowych sesji coachingowych. Programy szkoleniowe opracowano na bazie wieloletnich doświadczeń i najlepszych praktyk pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zebranych z całego świata. Flagowe szkolenie IGNITE powstało w oparciu o statystyki sprzedaży agentów. Ok 70 proc. nowych Agentów uczestniczących w szkoleniu realizuje transakcję w ciągu swoich pierwszych 90 dni pracy. Szkolenie Lead Generation z kolei uczy Agentów jak zwiększyć swoją skalę produktywności.

Co nas wyróżnia?

MODEL i SYSTEM.

Wszystkie firmy posiadają MODEL ale tylko KW stworzyło SYSTEM. System który pozwala dzień po dniu skalować własny rozwój i zyski. Cały schemat pracy oparty na statystyce, modelu ekonomicznym, kulturze organizacyjnej oraz wdrażaniu konkretnych działań, które w konsekwencji prowadzą do założonego wyniku finansowego. Warto zwrócić uwagę, że żadne z biur Keller Williams od momentu powstania firmy (czyli od 34 lat) nie zamknęło się samo. Dodatkowo, z raportów wynika, że 98 proc. biur jest zyskowna już po pierwszym roku działalności.

Firma jest przede wszystkim platformą do rozwoju współpracowników. Co to oznacza? Między innymi to, że każdy ze współpracujących z KW posiada własną markę, którą może się posługiwać zarówno w materiałach marketingowych jak i mediach a jednocześnie jako niezależny podmiot gospodarczy korzystać ze wszystkiego co daje nowoczesne biuro nieruchomości a mianowicie: nowoczesną przestrzeń biurową, dostęp do najlepszych na świecie szkoleń branżowych, dostęp do nowoczesnych rozwiązań IT, marketingowych (najważniejsze serwisy ogłoszeniowe) oraz SYSTEM gwarantujący sukces finansowy.

   

  • Najkorzystniejszy i rozbudowany system wynagrodzeń oraz program „Growth Share”.
  • Wysoce efektywny system franczyzowy – poparty ilością biur i agentów na całym świecie z wysokimi wzrostami z inwestycji i stabilną marką.
  • Dbałość o kulturę organizacyjną i wsparcie współpracowników w realizacji celów i osobistych pasji – która przekłada się na lepszą atmosferę pracy oraz poprawę efektywności.
  • Międzynarodowa marka rozpoznawalna na całym świecie, która stale z każdym rokiem osiąga coraz wyższe wyniki.
  • Rozbudowany system edukacji i rozwoju kompetencji – przetestowany i sprawdzony w wielu krajach.

  Keller Williams to nr 1 w branży nieruchomości na świecie po względem:

  • Jakości i efektywności szkoleń,
  • Ilości transakcji,
  • Ilości współpracowników.

   

  MODEL i SYSTEM Keller Williams to koncepcja prowadzenia biura i pracy Agenta przemyślana w każdym detalu aby stale skalować zysk z prowadzonego biznesu. Keller Williams nie jest modelem dla wszystkich, jest biznesem dla tych, którzy myślą na dużą skalę.

  Osoba do kontaktu dla kandydatów

  Specjalista ds. rozwoju franczyzy

  Telefon: 517 155 054

  Email: kwpoland@kwpoland.com