fbpx

DZIAŁKA NAD MORZEM W MIELNIE

 • 179 130 zł
 • 210 zł/m²

Podsumowanie

ID Oferty: HZ3038323
 • Grunty
 • Typ

Opis

Jeżeli szukasz działki pod budowę domu, pomiędzy morzem i jeziorem Jamno, a jednocześnie blisko cęntrum miasta, to idealnie trafiłeś, bo możemy spełnić Twoje marzenia…

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 853 m2, położona jest po prawej stronie przy wjeździe do Mielna, bezpośrednio przy ulicy Lechitów, w zachodnio pomorskiem, 1,9 km od plaży, pomiędzy jeziorem Jamno i morzem.

Jest to jedna, przykładowa działka z dostępnego kompleksu 56 działek, które mamy w swojej ofercie w tym miejscu.

Teren jest płaski, suchy, obecnie porasta go roślinność łąkowa, do wykarczowania.

W drodze dostępne media to prąd i woda.

Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania terenu, w studium uwarunkowań przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową-jednorodzinną.

Możliwa sprzedaż jednej działki lub kilku razem. Posiadamy na sprzedaż kompleks, składający się z 56 działek, położonych obok siebie.

Mielno to bardzo znana miejscowość letniskowa i wypoczynkowa nad polskim morzem, położona blisko dużego miasta- Koszalina.

W sezonie tętni życiem cała dobę, działają tu liczne obiekty gastronomiczne, handlowo-usługowe i rozrywkowe. Poza sezonem, można znaleźć tu ciszę i spędzić spokojne chwile na pustej plaży. Miejscowość intensywnie się rozwija, przyciągając nowych inwestorów. Obecnie trwa budowa drogi expresowej S6, która ma połączyć Berlin, Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin i Gdańsk. Otwarcie planowane jest na rok 2019, znacząco ułatwi dojazd do miejscowości nadmorskich.

Niedaleko od terenów naszych działek, powstanie wyjątkowa koncepcja architektoniczna nazwana „Dune City”, obejmująca swoim zasięgiem 40 ha gruntów położonych na mierzei pomiędzy jeziorem Jamno a Morzem Bałtyckim – począwszy od granic miejscowości Mielno-Unieście, w kierunku wschodnim. Projekt zdobył główną nagrodę w prestiżowym konkursie „MIPIM Architectural Review Future Project Awards” odbywającym się w Canes.

Jest to najważniejsze wydarzenie na świecie, które skupia w jednym miejscu cały sektor związany z branżą nieruchomości. Do udziału w konkursie zgłoszono blisko 250 projektów z całego świata – projekt Dune City był jedynym z Polski jaki został do niego zakwalifikowany.

Inwestycja zakłada powstanie całorocznego, nowego miasta do obsługi ruchu turystycznego wraz z piękną mariną. Spowoduje to szybkie rozwinięcie rynku nieruchomości w Mielnie i wzrost ich wartości.

Najważniejsze odległości od działek, to:

-centrum Mielna 1 km
-plaża 1,9 km
-Koszalin 12 km

Gorąco polecamy i zapraszamy do obejrzenia i nabycia nieruchomości.

Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego.

Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z Keller Williams przy sprzedaży.

Zapraszam do kontaktu

Natalia Zaitseva

KWPartners
ul. Bednarska 6, Poznań

tel: +48 602 280 084
natalia.zaitseva@kwpoland.com

Adres

 • Adres Lechitów
 • Miasto Mielno
 • województwo zachodniopomorskie
 • Kraj Polska

Szczegóły

Zaktualizowano na 17 czerwca, 2021 w 12:57 pm
 • ID Oferty: HZ3038323
 • Cena: 179 130 zł
 • Typ: Grunty
 • Rodzaj: Na sprzedaż

Dane kontaktowe

Zobacz oferty
Natalia Zaitseva

Zadaj pytanie do oferty

Compare listings

Porównać
Natalia Zaitseva
 • Natalia Zaitseva