Porównaj oferty

Pomagaj tam gdzie mieszkasz – w Katowicach rusza pierwszy RED Day.

Pomagaj tam gdzie mieszkasz – w Katowicach rusza pierwszy RED Day.

Co roku jednego dnia, tysiące współpracowników Keller Williams z całego świata przerywa codzienną pracę i organizuje się, aby wspólnie zrobić coś dla otoczenia. 11 maja 2017r. pomagamy w Wiosce Serca im. Jana Pawła II oraz w Domu Dziecka „Tęcza” w Katowicach.

Idea RED Day opiera się na przekonaniu, że ludzie powinni się organizować, aby pomagać innym. Dzięki wspólnym siłom możemy zdziałać więcej niż niejedna formalna instytucja. RED Day to pomoc przez jeden dzień, ale wiem, że nasza inicjatywa mobilizuje ludzi do działania. Efekty widać więc przez cały rok – mówi Krzysztof Kraicziczek Regional Operating Principal Keller Williams Poland

O godz. 09:30 odwiedzimy Wioskę Serca przy Placu Alfreda w Katowicach-Wełnowcu, gdzie pomożemy przy tzw. drenażu czyli odprowadzeniu wody gruntowej, która zbiera się przy budynku. Następnie część zespołu około godz. 13:00 zjawi się w Domu Dziecka „Tęcza” Katowicach, przy ul. Rybnickiej gdzie pracownicy i wolontariusze pomogą w odświeżaniu ogrodzenia wokół posesji oraz uprzątnięciu terenu.
Dodatkowo dla dzieci z Domu Dziecka „Tęcza” przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Do akcji włączyła się też restauracja Bocian z Katowic, która dostarczy poczęstunek.

Pierwszy RED Day organizowany przez Keller Williams odbył się w 2009r. Od tamtej pory współpracownicy firmy na całym świecie zbierają się co roku wybranego dnia by pomagać
w swoich społecznościach. RED to akronim złożony ze słów (Renew, Energize and Donate – Odnawiaj, Pobudzaj do działania, Wspieraj).

Powiązane posty

RED Day 2019 w pięciu polskich miastach

W czwartek 9 maja 2019 r. współpracownicy Keller Williams z całego świata nie zajmowali się...

Kontynuuj czytanie

Zyski i koszty Agenta Nieruchomości

       Branża nieruchomości to dla wielu osób rozważających rozpoczęcie własnego biznesu...

Kontynuuj czytanie

AGENT NIERUCHOMOŚCI – Partyzant albo Komandos?

Praca na wizerunek własnej marki to nie tylko wysiłek własny. Bez odpowiedniego zaplecza i...

Kontynuuj czytanie

Dołącz do dyskusji