Porównaj oferty

Pomagaj tam gdzie mieszkasz – w Katowicach rusza pierwszy RED Day.

Pomagaj tam gdzie mieszkasz – w Katowicach rusza pierwszy RED Day.

Co roku jednego dnia, tysiące współpracowników Keller Williams z całego świata przerywa codzienną pracę i organizuje się, aby wspólnie zrobić coś dla otoczenia. 11 maja 2017r. pomagamy w Wiosce Serca im. Jana Pawła II oraz w Domu Dziecka „Tęcza” w Katowicach.

Idea RED Day opiera się na przekonaniu, że ludzie powinni się organizować, aby pomagać innym. Dzięki wspólnym siłom możemy zdziałać więcej niż niejedna formalna instytucja. RED Day to pomoc przez jeden dzień, ale wiem, że nasza inicjatywa mobilizuje ludzi do działania. Efekty widać więc przez cały rok – mówi Krzysztof Kraicziczek Regional Operating Principal Keller Williams Poland

O godz. 09:30 odwiedzimy Wioskę Serca przy Placu Alfreda w Katowicach-Wełnowcu, gdzie pomożemy przy tzw. drenażu czyli odprowadzeniu wody gruntowej, która zbiera się przy budynku. Następnie część zespołu około godz. 13:00 zjawi się w Domu Dziecka „Tęcza” Katowicach, przy ul. Rybnickiej gdzie pracownicy i wolontariusze pomogą w odświeżaniu ogrodzenia wokół posesji oraz uprzątnięciu terenu.
Dodatkowo dla dzieci z Domu Dziecka „Tęcza” przygotowaliśmy kilka niespodzianek. Do akcji włączyła się też restauracja Bocian z Katowic, która dostarczy poczęstunek.

Pierwszy RED Day organizowany przez Keller Williams odbył się w 2009r. Od tamtej pory współpracownicy firmy na całym świecie zbierają się co roku wybranego dnia by pomagać
w swoich społecznościach. RED to akronim złożony ze słów (Renew, Energize and Donate – Odnawiaj, Pobudzaj do działania, Wspieraj).

Powiązane posty

MARKETING w branży nieruchomości

Umiejętny marketing związany z działalnością biura nieruchomości to zdecydowanie połowa...

Kontynuuj czytanie

HOME STAGING – czy to ma sens?

Czy Home Staging działa? Czy ma sens?   Te pytania z pewnością nasunęły się każdemu, kto...

Kontynuuj czytanie

Wyłączność a PROFESJONALIZM

Praca jako Agent nieruchomości daje możliwość dopasowania rozwiązań do swoich oczekiwań i...

Kontynuuj czytanie

Dołącz do dyskusji