fbpx

Krok 2: Najlepsza oferta kredytu hipotecznego

  • 2 lata temu
  • 1

Ocena twojej zdolność wyszła pozytywnie? Świetnie. Zacznij poszukiwania kredytu hipotecznego na najkorzystniejszych warunkach. Jak to zrobić? Możesz spróbować samodzielnie wyszukać najlepszą ofertę lub skorzystać z pomocy eksperta.

Jak nie tracić czasu na żmudne poszukiwania najkorzystniejszego kredytu? Skorzystaj z naszej porównywarki. Zaznaczając określone kryteria otrzymasz od razu aktualne oferty kredytów hipotecznych. Jeśli tylko zainteresuje cię jedna z nich wystarczy, że klikniesz „zapytaj o kredyt”, a zostaniesz przekierowany do formularza kontaktowego. Wypełnij go i poczekaj na telefon ze strony banku. Masz w ten sposób szansę dopytać o wszystkie szczegóły bez wychodzenia z domu lub jeśli wolisz umówić się na spotkanie.

Nie zgadzaj się na wszystko co zaproponuje ci bank. Jest on sprzedawcą produktu jakim jest kredyt hipoteczny, dlatego możesz z nim negocjować np. cenę. Nawet minimalne obniżenie oprocentowania wpłynie na niższą miesięczną ratę do spłaty.

Warto również rozważyć kwestię oferty cross-sell, czyli takiej, w której w zamian za skorzystanie z dodatkowego produktu bank obniży ci marżę. Może ci się to opłacić, gdy np. warunkiem jest skorzystanie z darmowego konta, albo koniecznego ubezpieczenia na życie.

Compare listings

Porównać