Porównaj oferty

Szkolenia KW – online – otwarte dla całej branży

Szkolenia KW – online – otwarte dla całej branży

Wraz z pojawieniem się kryzysu spowodowanego koronawirusem, zgodnie z decyzją podjętą jednomyślnie w 45 krajach, w których działa Keller Williams, KW Poland postanowiła otworzyć wydarzenia i szkolenia dla całego zawodu.

Kryzys zdrowotny, zamknięcie Market Centers (biur) i praca online

Od początku kryzysu związanego z koronawirusem KW Poland nie wahała się zamknąć wszystkich swoich Market Centers i poprosić wszystkich swoich przedstawicieli o zorganizowanie swoich dni za pomocą telepracy. Ważne było niezwłoczne przestrzeganie tego obywatelskiego i odpowiedzialnego podejścia. Dzięki narzędziom technologicznym i ogromnej bibliotece szkoleniowej grupa natychmiast zorganizowała bezprecedensowe wydarzenie. Dzięki codziennemu wzmocnieniu komunikacja jest utrzymywana każdego ranka, a działania są zwielokrotniane w ramach usług agentów i klientów. Następnie przez cały dzień, transmisje na żywo (szkolenia online i na żywo), warsztaty, mnożą się na wiele różnych tematów.

Nie ma wątpliwości, że nadszedł czas, aby trenować, aby być jeszcze silniejszym po kryzysie. Franczyzobiorcy i agenci KW bardzo chętnie dzielą się swoją wiedzą i utrzymują wysoki poziom aktywności. Pewne projekty mogą się opóźniać, ale nie zostaną zatrzymane.

Zaprosiliśmy naszych franczyzobiorców do pozostawania w kontakcie ze wszystkimi członkami rodziny KW Poland. Zgodnie z naszą kulturą życzliwość i wsparcie mają pierwszeństwo w trudnych czasach. Podobnie musimy pozostawać w stałym kontakcie z naszymi klientami. Musimy ich poinformować, uspokoić w tym okresie zwątpienia. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje lub działania, które mogą być przydatne także poza grupą na nasze działania zawodowe.

Szkolenie otwarte dla całej branży

Potwierdzamy otwarcie szkoleń dla całego zawodu, decyzją podjętą jednogłośnie przez 45 krajów, w których rozwija się Keller Williams: „Przez kilka dziesięcioleci Keller Williams, pod przewodnictwem Gary’ego KELLERA, opracował bardzo dużą liczbę szkoleń oraz programów coachingowych. W tym nieoczekiwanym, wyjątkowym kontekście i solidarności dla zawodu, nie bacząc na względy konkurencyjne, natychmiast postanowiliśmy skontaktować się z tymi, którzy znaleźli się w izolacji lub bez niezbędnych narzędzi. Oczywiście w zamian nie wymagamy żadnych zobowiązań od gości, którzy potwierdzili swoje zainteresowanie. Każdy może zalogować się każdego dnia, kiedy tylko uznają, że będzie to dla nich przydatne.

Agenci KW – prawdziwi przedsiębiorcy

Dostrzegamy 3 ważne aspekty w naszych działaniach:

Po pierwsze, nasz model „Agent w Centrum” od dawna prowadzi nas do stawiania naszych Agentów w centrum wszystkich naszych działań, więc normalnym jest robienie wszystkiego co właściwe aby chronić ich w kontekście tego kryzysu.

Po drugie, zauważamy wyjątkowy sposób myślenia naszych współpracowników, zawsze uważaliśmy ich za prawdziwych przedsiębiorców, który staje się znaczną przewagą w kontekście tego kryzysu – działają i reagują jak prawdziwi szefowie, co zmienia wszystko.

Po trzecie, mamy nadzieję na to, że uczestnicy branży nieruchomości wyciągną wnioski z obecnej sytuacji, dostrzegą zainteresowanie wspólnym spotkaniem i przedefiniowaniem naszego zawodu na przyszłość, tak aby wyjść z obecnej sytuacji jeszcze silniejszymi.

Tym samym zwracamy się do wszystkich uczestników branży nieruchomości: agentów, pośredników w obrocie nieruchomościami, menedżerów, właścicieli, stowarzyszeń, sieci, notariuszy… dajcie nam znać, że razem chcecie się przegrupować, ponieważ razem idziemy dalej i wszystko jest możliwe!

 

Zgłaszajcie zapotrzebowanie do biur KW Poland: https://kwpoland.com/kontakt/

Powiązane posty

Bycie liderem w czasach kryzysu

Gdy Bo Menkiti wchłaniał do swojej firmy nową niezależną agencję zdał sobie sprawę z jednej...

Kontynuuj czytanie

Taktyka w kryzysie #3: Jak robić więcej za mniej

Choć książkę SHIFT, która miała pomóc agentom przejść przez trudne czasy, wydano po raz...

Kontynuuj czytanie

Zachowanie równowagi: Nieruchomości i rodzicielstwo w czasach kwarantanny

Każdego dnia, musimy przybierać wiele twarzy: trenera, miejscowego eksperta, przyjaciela, brata,...

Kontynuuj czytanie

Dołącz do dyskusji