Pracuj z Keller Williams!

Chcesz mieć udział w zyskach największej sieci pośrednictwa sprzedaży nieruchomości na świecie?

Keller Williams to firma stworzona dla Agentów przez Agentów - to w tym tkwi tajemnica sukcesu. Zobacz, co możesz zyskać pracując ze światowym liderem branży nieruchomości.

Poznaj 6 korzyści!

Wysokie prowizje i dochód pasywny

Keller Williams oferuje najwyższe wynagrodzenia na rynku nieruchomości. Program „Growth Share”, czyli udział w zyskach – firma przekazuje 2% z każdej transakcji na konta wszystkich aktywnych współpracowników.

Efektywne techniki sprzedaży

Nasi Agenci stosują metody, dzięki którym w 2017 roku Keller Williams pobił rekord liczby transakcji wśród wszystkich firm na świecie.

Nowoczesne biuro do dyspozycji

nie musisz utrzymywać własnego biura – masz do dyspozycji naszą nowoczesną przestrzeń, w której znajdziesz wszystko, czego trzeba.

Rozwój marki własnej

Każdy współpracownik posiada własną markę, którą można się posługiwać zarówno w materiałach marketingowych jak i w mediach.

Wsparcie organizacyjne

Możesz liczyć na naszą pomoc w kreowaniu kultury organizacyjnej, realizacji działań rekrutacyjnych, kwestiach administracyjnych czy obsługi oprogramowania.

Wsparcie marketingowe

Możesz korzystać z doskonale opracowanych materiałów organizacyjnych i naszego know-how; pomożemy Ci w projektowaniu kampanii informacyjnych i promocyjnych.

RED Day

RED Day to cykliczne wydarzenie charytatywne zapoczątkowane w 2009 roku, podczas którego pracownicy poświęcają się pracy na rzecz społeczeństwa. Każdego roku w tym samym dniu ponad 150 000 agentów na całym świecie przez cały dzień odnawia domy dziecka, schroniska dla zwierząt, oddaje krew, szykuje jedzenie dla potrzebujących, etc. W trakcie pierwszego RED Day w KW Poland nasi agenci pomagali w Wioskę Serca przy Placu Alfreda w Katowicach-Wełnowcu i w Domu Dziecka Tęcza w Katowicach.

KW Cares

to organizacja charytatywna, która wspiera współpracowników Keller Williams i ich rodziny na całym świecie, kiedy spotykają ich niespotykane trudności. Dzięki niezwykłej hojności naszych współpracowników spółka może wspierać własnych członków w sytuacjach kryzysowych na poziomie krajowym, regionalnym lub osobistym.

KW Wellness

do stworzenia rozbudowanego Programu Wellness i ustanowienia zaangażowanych Ambasadorów Wellness w naszych biurach doprowadziło nas przekonanie, że dobre życie musi być równocześnie zdrowe. Dzień Wellness to jednodniowa impreza, której celem jest podkreślenie naszych wysiłków włączenia idei wellness i fitnessu do naszych zabieganych grafików. Wspólne celebrowanie pokazuje zaangażowanie Keller Williams w kreowanie zdrowego stylu życia godzącego pracę z życiem osobistym.

Dowiedz się więcej na spotkaniu

Możesz spotkać się z nami zupełnie niezobowiązująco. Zobaczysz jak pracujemy i zarabiamy, sprawdzisz na co możesz liczyć i co zapewniamy pracownikom. Jeśli Ci się spodoba, zostaniesz z nami na dłużej!

Aplikuj teraz!

Dołącz CV

Zrób pierwszy krok do wielkiej kariery w branży nieruchomości i wyślij CV!

Praca z międzynarodowym liderem to ogromne możliwości i gwarancja finansowego sukcesu. Od momentu powstania firmy w 1983 roku żadne z biur nie zamknęło się samo, a 98% biur jest zyskowna już po pierwszym roku działalności. Jeśli chcesz osiągnąć sukces, Keller Williams jest miejsce dla Ciebie.

https://www.youtube.com/watch?v=z1XLP9MJi8Y

Garry Keller

Założyciel firmy Keller Williams,
opowiada o tym dlaczego liczą się ludzie.