fbpx

6 zaawansowanych wskazówek, dzięki którym rozwiniesz swój biznes z Command.

  • 1
Take Command

Aplikacja Command zadebiutowała w 2019 roku wywołując poruszenie na rynku. Był to duży krok w kierunku misji Keller Williams polegającej na stawianiu Agenta w centrum biznesu. Dziś, dzięki ponad 100 000 aktywnych użytkowników, którzy korzystają z udostępnionych 11 zintegrowanych apletów, można śmiało powiedzieć, że Command okazał się wart dużej inwestycji. Od zarządzania finansami po znajdowanie zaufanych partnerów biznesowych w globalnej sieci KW. Użytkownicy pokazali w jaki sposób Command pomaga firmom w każdym wymiarze zmaksymalizować każde działanie.

Od początku roku 102 978 aktywnych użytkowników stworzyło w Command:

  • 211 404 SmartPlanów, aby kontaktować się z klientami i zautomatyzować procesy biznesowe.
  • 1812 SmartPlanów we współdzielonej bibliotece do użycia przez innych Agentów.
  • 381 145 szans na biznes prowadząc ich od pozyskania leada do zamknięcia transakacji.
  • 357 890 projektów graficznych (do druku i wykorzystania cyfrowego), aby pozyskać nowe leady i promować swoje oferty.
  • 106 510 automatycznych leadów dzięki kampaniom reklamowym, ze średnim kosztem leada poniżej $2.

Każdego dnia agenci KW szukają nowych sposobów na rozwinięcie swoich biznesów dzięki Command. Skorzystaj z 6 wskazówek od profesjonalnych użytkowników.

Wskazówka 1: Testuj różne rodzaje kampanii.

Clay Winder i Cameron Wilson z Red Sign Team doskonale zdają sobie sprawę z jak ważna jest znajomość swoich liczb w biznesie, dlatego zalecają, aby Agenci zawsze prowadzili dwie wersje swoich kampanii w mediach społecznościowych. Aplet Kampanie w Command umożliwia Agentom tworzenia płatnych i organicznych kampanii społecznościowych. Posty, e-maile, ulotki i dostosowane reklamy w wyszukiwarce w łatwy sposób są tworzone i publikowane bezpośrednio na platformie Command. Jak wyjaśniają Winder i Wilson, zmiana nagłówka, treści i zdjęć w reklamie pozwala ocenić jakie atrybuty reklamy są atrakcyjne dla docelowych odbiorców. Dzięki łatwej obsłudze kampanii, w każdej chwili można wyłączyć najmniej działające reklamy i wzmocnić te które przemawiają do Twoich odbiorców. Od oferty do potencjalnych klientów – łatwiej się nie da.

Wskazówka 2: Skorzystaj z opcji „Dowiedz się więcej” w formularzu pozyskiwania leadów na Facebooku.

Udowadniając, że dwa jest lepsze niż jeden, Winder i Wilson przedstawiają drugą wskazówkę dotyczącą formularza generowania leadów na Facebooku. Formularz ten oferuje do wyboru kilka wersji tekstowych przycisku wzywającego do działania (CTA – call to action). Winder i Wilson odnieśli największy sukces używając opcji “Dowiedz się więcej”. To proste wezwanie, że wystarczy jedno kliknięcie, aby uzyskać więcej informacji, jest szczególnie przydatne w przypadku potencjalnych klientów. I jeszcze jedno, to czego Agenci zalecają nigdy nie robić, to pozostawiać tego miejsca pustego.

Wskazówka 3: Zobacz swój potencjalny i prawdopodobny przychód w aplecie Opportunities (Możliwości).

Chociaż „potencjalny” i „prawdopodobny” brzmią podobnie, Stacey Sauls z The Stacey Sauls Group uważa, że istnieje duża różnica, jeśli chodzi o wyniki finansowe agenta. Dlatego właśnie, gdy przegląda swoje miesięczne, kwartalne i roczne cele w lejku sprzedaży, zawsze ocenia dane o potencjalnym i prawdopodobnym dochodzie, aby upewnić się, że jej firma jest na dobrej drodze do osiągnięcia najwyższych wyników finansowych.

Co jeszcze może zrobić aplet Opportunities (Możliwości)? Już wkrótce nowy artykuł: „Praca od potencjalnego klienta do zamknięcia transakcji w Command”.

Wskazówka 4: Skorzystaj z tagów w aplecie Opprotunities.

Aby podzielić się swoją wiedzą z modułu Opportunities (Możliwości), Sauls przedstawia kolejną radę, która pomoże użytkownikom maksymalnie wykorzystać ich dane. Według Saulsa kluczowe znaczenie ma wykorzystanie tagów w lejku sprzedaży, aby określić, które źródła prowadzą do większości transakcji i pomóc w podejmowaniu przyszłych decyzji biznesowych. Oznaczając możliwości biznesowe, liderzy zespołów i agenci mogą szybko sortować swoje dane pod kątem najbardziej istotnych informacji.

Wskazówka 5: Dostosuj etapy transakcji w module Opportunities (Możliwości).

Dla Ty Voyles z Fulcrum Properties Group personalizacja jest kluczowa, i to determinuje sposób, w jaki jego zespół wykorzystuje moduł Opportunities (możliwości). Aby dostosować moduł do własnych potrzeb, Voyles dostosowuje etapy swoich “możliwości” zgodnie z trzema ograniczeniami czasowymi: od 1 do 3 miesięcy do transakcji, od 3 do 6 miesięcy i ponad 6 miesięcy. Te segmenty pozwalają Fulcrum Properties Group wyraźnie zobaczyć, gdzie powinni skierować swoje wysiłki, jednocześnie przypominając im o kontaktach z klientami. Ten sposób działa idealnie w Fulcrum Properties Group, ale każdy użytkownik Command ma możliwość dostosowania platformy do swoich unikalnych preferencji i potrzeb.

Wskazówka 6: Skorzystaj z niestandardowych SmatPlanów.

Ostatnią, ale z pewnością nie mniej ważną wskazówkę ma dla nas Mike Duley z The Duley Group. Ważne jest, aby agenci korzystali z ogromnej biblioteki SmartPlanów w Command, a zwłaszcza z dostosowywalnych szablonów. Dokładnie to zrobił Duley ze swoim niestandardowym SmartPlanem „The Duley Group’s Guide to Loving Your Clients”, który pozwala każdemu w jego zespole na automatyczne zaopiekowanie się klientem przed, w trakcie i po transakcji. Dzięki takim elementom kontaktu, jak wysłanie listu powitalnego wraz z markowym długopisem, po zorganizowanie dostawy świątecznej pizzy, plan ten sprawia, że agenci Duley Group pozostają cały czas w głowach swoich klientów. Co najlepsze, każdy agent KW może znaleźć ten SmartPlan wraz z tysiącami innych sprawdzonych, przesłanych przez użytkowników i bezpłatnych planów w bibliotece SmartPlanów Command.

Compare listings

Porównać