fbpx

Katarzyna Rataj

Regional Director w KW Poland

O Katarzyna Rataj

Jestem przedsiębiorcą o ponad 15-letnim doświadczeniu w dziedzinie marketingu i sprzedaży. Od ponad 10 lat pracuję na rynku nieruchomości, jako pośredniczka, liderka, jak i inwestorka, co pozwoliło mi zgłębić niemal każdy aspekt tej dynamicznej branży.

Jestem również Trenerem Mentalnym w Biznesie oraz Certyfikowanym Konsultantem DISC, co umożliwia mi pomaganie innym w osiągnięciu sukcesu zawodowego oraz rozwoju osobistego. Moje kompetencje, wzbogacone wieloletnim doświadczeniem, pozwalają mi na codzienne rekrutowanie utalentowanych agentów i wspieranie ich w rozwoju kariery. Jestem przekonana, że sukces tkwi w nieustannym doskonaleniu się i dzieleniu się wiedzą.

W roli szkoleniowca specjalizuję się w dziedzinie nieruchomości, rozwoju osobistego oraz technik sprzedaży, ale nie tylko. Moim celem jest nie tylko dzielenie się wiedzą, ale przede wszystkim inspirowanie innych do osiągania ich celów zawodowych i osobistych.

Poza światem biznesu jestem żoną i matką trójki wspaniałych dzieci. Prywatnie jestem pasjonatką głośnej muzyki oraz miłośniczką duńskiego i holenderskiego designu. Estetyka odgrywa ogromną rolę w moim życiu, zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej.

Dziękuję, że odwiedziłeś moją stronę. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz wsparcia w dziedzinie nieruchomości, rozwoju osobistego lub sprzedaży, jestem tu, aby Ci pomóc.

Katarzyna

 

Compare listings

Porównać