fbpx

Jak rozpocząć blokowanie czasu? – poznaj 5 wskazówek!

Czy zdarza Ci się kończyć długi dzień pracy ze świadomością, że jesteś naprawdę zajęty, ale zastanawiasz się, co właściwie osiągnąłeś? Nie jesteś sam! Bycie zajętym nie oznacza produktywności – i prezes kwx, Gary Keller, będzie pierwszym, który wykrzyczy to z dachów. Co więcej, Keller nazywa długie godziny pracy “oszustwem”, czego początkowo nie mógł zrozumieć prezes ProduKtive Geoff Woods.

Przeczytaj więcej »

TWORZENIE SKUTECZNYCH OPISÓW NIERUCHOMOŚCI

W natłoku informacji, który spada na nas każdego dnia, profesjonalne przygotowanie oferty nieruchomości do publikacji w sieci wydaje się być jednym z kluczy do szybkiej sprzedaży czy wynajmu. Oczywistą już rzeczą jest, że oferta powinna być okraszona profesjonalnymi zdjęciami prezentującymi atuty nieruchomości. Lecz choć zdjęcia to ten element oferty, który przykuwa oko widza najszybciej, pozostaje jeszcze kilka aspektów, które mogą mieć wpływ na to, jak szybko poszukujący nieruchomości w sieci sięgnie po telefon, aby umówić spotkanie.

Przeczytaj więcej »

Zakup czy wynajem mieszkania: co wybrać?

W ostatnich latach Polska stała się bardzo atrakcyjnym krajem dla obcokrajowców, imigrantów i inwestorów z różnych krajów. I jeśli w przypadku obywateli innych krajów UE wszystko jest bardzo jasne, ponieważ zakup nieruchomości odbywa się na zasadach ogólnych, to przy zakupie przez cudzoziemców, którzy nie są obywatelami UE, istnieją pewne niuanse.

Przeczytaj więcej »

Compare listings

Porównać