Porównaj oferty

Keller Williams Polska

Misja

Budujemy KARIERĘ wartą rozwijania, BIZNES wart posiadania,  ŻYCIE warte przeżycia, DOŚWIADCZENIE warte poznania, ZASADY warte stosowania.

Wizja

Być firmą PIERWSZEGO WYBORU w branży nieruchomości dla AGENTÓW i ich KLIENTÓW.

Rozwój

Firma technologiczna, która oferuje platformę zapewniającą obsługę klientów na najwyższym poziomie, dzięki czemu jest wybierana przez AGENTÓW i ich KLIENTÓW. Keller Williams myśli jak maksymalnie rozwijać ludzi, działa jak trener, konsultant, doradca i skupia wszystkie swoje działania na OBSŁUDZE, PRODUKTYWNOŚCI oraz OPŁACALNOŚCI.

 

 

WI4C2TS®

Win-Win
Wygrywa każdy – albo nikt
Integrity
Spójność – rób to, co właściwe
Customers
Klient – przede wszystkim
Commitment
Zaangażowanie – we wszystkim
Communication
Komunikacja – wysłuchaj i zrozum
Creativity
Kreatywność – wymyśl i realizuj
Teamwork
Praca zespołowa – razem osiągniemy więcej
Trust
Zaufanie – zaczyna się od uczciwości
Success
Sukces – tworzą ludzie

Keller Williams Realty Inc. to „firma stworzona przez Agentów dla Agentów i ich Klientów”.

To jedyna firma na świecie w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, w której biurach – zatrudnione są osoby dla współpracujących Agentów – a nie odwrotnie, jak w klasycznym modelu biura nieruchomości.

Dzięki takiej filozofii Keller Williams nieustannie zdobywa zaufanie na kolejnych rynkach dzięki czemu od kilku lat jest największą na świecie firmą w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Obecnie na całym świecie działa 1000 biur (Market Center) w blisko 41 krajach oraz Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, gdzie współpracuje około 182 tysięcy Agentów.

Keller Williams od powstania w roku 1983 corocznie zwiększa swój zasięg i przychody. W 2011 r. według rankingu amerykańskiego magazynu „Entrepreneur”, Keller Williams uplasował się na 1 miejscu w kategorii „Pośrednictwo nieruchomość – franchising”, zarówno pod względem ilości współpracowników jak również zrealizowanych transakcji.

Jednym z czynników warunkujących nieustanny wzrost firmy jest kultura organizacyjna oparta na stałym wspieraniu Agentów, ciągłym podnoszeniu ich kompetencji poprzez szkolenia i rozwoju technologii ułatwiających pracę.

Tworzymy najlepsze szkolenia na świecie, otoczenie biznesowe oraz kulturę – dzięki temu współpracujący z Keller Williams Agenci są również najlepsi na świecie.

 

Kariera
warta rozwijania

Model Keller Wiliams powstał po przeanalizowaniu najlepszych praktyk pracy tysięcy wiodących agentów nieruchomości w USA. W efekcie stworzono kompleksowy program treningowy, podczas którego każdy dzięki serii szkoleń, indywidualnemu coachingowi oraz konferencjom firmowym może modelować swoje zachowania i osiągać wyniki jak liderzy w branży.
Warto w tym miejscu podkreślić słowa Gary’ego Kellera, założyciela Keller Williams, który w jednej ze swoich bestsellerowych książek „The Millionaire Real Estate Agent” napisał:
Tu nie chodzi o pieniądze, tylko o bycie najlepszą wersją siebie.

Biznes
warty posiadania

Sprzedaż nieruchomości to biznes oparty na lokalnej społeczności, napędzany przez pracę agentów nieruchomości pracujących na danym rynku. Dlatego, żeby móc stale się rozwijać, musimy dbać o podnoszenie kompetencji naszych partnerów i wspierać ich w rozwijaniu biznesów, które prowadzą. Wychodzimy z założenia, że jeśli nasz Agent na lokalnym rynku będzie się rozwijał, to razem z nim będzie rozwijać się cała sieć Keller Williams. Jednak żeby to osiągnąć, na każdym etapie współpracy musimy dbać
o jak najlepsze relacje z naszymi Klientami.

Życie
warte przeżycia

Keller Williams to nie tylko sprzedaż nieruchomości i zwiększanie zysków. To również kultura pracy i życia. Każdy z nas troszczy się o swoje otoczenie, współpracowników i Klientów.
Przykładem takiego podejścia jest RED Day, czyli dzień, w którym wszyscy pracownicy Keller Williams na całym świecie jednoczą siły w celu wspierania lokalnej społeczności.

Kontakt

Szukasz kontaktu do naszego biura w sprawie nieruchomości?
Poszukujesz Agenta?
Chcesz zostać Agentem?
Odwiedź stronę Nasze biura.

Keller Williams Poland

ul. Bojkowska 37P
44-100 Gliwice

Tel. 22 354 76 74
e-mail: kwpoland@kwpoland.com

Dane rejestrowe:

Poland Realty Sp. z o.o., ul. Marszałkowska 111, 00-102 Warszawa

NIP: 525 267 25 17,
REGON: 364953821,
KRS: 0000643713

Krzysztof Kraicziczek, MRICS

Krzysztof Kraicziczek, MRICS

Regional Partner

Krzysztof Kraicziczek, MRICS

Regional Partner

Z rynkiem nieruchomości związany od 2001 roku. Początkowo Agent, następnie współwłaściciel i właściciel biura nieruchomości, pomysłodawca konsorcjum agencji nieruchomości oraz sieci franczyzowej.

Patryk Siwy

Patryk Siwy

Regional Technology Manager

Patryk Siwy

Regional Technology Manager

Związany z branżą informatyczną od kilkunastu lat. Posiada bogate doświadczenie związane z administracją, programowaniem, zarządzaniem projektami informatycznymi.

Anna Król

Anna Król

Regional Assistant

Anna Król

Regional Assistant

Absolwentka filologii angielskiej. Przez wiele lat pracowała jako tłumacz w firmach budowlanych w różnych miejscach w Polsce. Z rynkiem nieruchomości związana głównie jako klient.

Dawid Marecki

Dawid Marecki

Trener

Dawid Marecki

Trener

Agent nieruchomości, menadżer i trener. Autor i współautor dedykowanych, szkoleń dla branży nieruchomości.