Przedział cenowy: Od do

Compare Listings

Keller Williams Poland

Misja

Budujemy KARIERĘ wartą rozwijania, BIZNES wart posiadania,  ŻYCIE warte przeżycia, DOŚWIADCZENIE warte poznania, ZASADY warte stosowania.

Wizja

Być firmą PIERWSZEGO WYBORU w branży nieruchomości dla AGENTÓW i ich KLIENTÓW.

Rozwój

Firma technologiczna, która oferuje platformę zapewniającą obsługę klientów na najwyższym poziomie, dzięki czemu jest wybierana przez AGENTÓW i ich KLIENTÓW. Keller Williams myśli jak maksymalnie rozwijać ludzi, działa jak trener, konsultant, doradca i skupia wszystkie swoje działania na OBSŁUDZE, PRODUKTYWNOŚCI oraz OPŁACALNOŚCI.

 

 

WI4C2TS®

Win-Win
Wygrywa każdy – albo nikt
Integrity
Spójność – rób to, co właściwe
Customers
Klient – przede wszystkim
Commitment
Zaangażowanie – we wszystkim
Communication
Komunikacja – wysłuchaj i zrozum
Creativity
Kreatywność – wymyśl i realizuj
Teamwork
Praca zespołowa – razem osiągniemy więcej
Trust
Zaufanie – zaczyna się od uczciwości
Success
Sukces – tworzą ludzie

 

Keller Williams Realty Inc. to wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych największa na świecie sieć franczyzowa zrzeszająca agentów i brokerów nieruchomości. Obecnie na całym globie działa 919 biur (Market Center), gdzie pracuje ponad 180 tysięcy agentów.

Keller Williams od powstania w roku 1983 corocznie zwiększa swój zasięg i przychody. W 2011 r. według rankingu amerykańskiego magazynu „Entrepreneur”, Keller Williams uplasował się na 1 miejscu w kategorii „Pośrednictwo nieruchomość – franchising”, zarówno pod względem ilości współpracowników jak również zrealizowanych transakcji.

Jednym z czynników warunkujących nieustanny wzrost firmy jest kultura organizacyjna oparta na stałym wspieraniu Agentów, ciągłym podnoszeniu ich kompetencji poprzez szkolenia i rozwoju technologii ułatwiających pracę.

 

Kariera
warta rozwijania

Model Keller Wiliams powstał po przeanalizowaniu najlepszych praktyk pracy tysięcy wiodących agentów nieruchomości w USA. W efekcie stworzono kompleksowy program treningowy, podczas którego każdy dzięki serii szkoleń, indywidualnemu coachingowi oraz konferencjom firmowym może modelować swoje zachowania i osiągać wyniki jak liderzy w branży.
Warto w tym miejscu podkreślić słowa Gary’ego Kellera, założyciela Keller Williams, który w jednej ze swoich bestsellerowych książek „The Millionaire Real Estate Agent” napisał:
Tu nie chodzi o pieniądze, tylko o bycie najlepszą wersją siebie.

Biznes
warty posiadania

Sprzedaż nieruchomości to biznes oparty na lokalnej społeczności, napędzany przez pracę agentów nieruchomości pracujących na danym rynku. Dlatego, żeby móc stale się rozwijać, musimy dbać o podnoszenie kompetencji naszych partnerów i wspierać ich w rozwijaniu biznesów, które prowadzą. Wychodzimy z założenia, że jeśli nasz Agent na lokalnym rynku będzie się rozwijał, to razem z nim będzie rozwijać się cała sieć Keller Williams. Jednak żeby to osiągnąć, na każdym etapie współpracy musimy dbać
o jak najlepsze relacje z naszymi Klientami.

Życie
warte przeżycia

Keller Williams to nie tylko sprzedaż nieruchomości i zwiększanie zysków. To również kultura pracy i życia. Każdy z nas troszczy się o swoje otoczenie, współpracowników i Klientów.
Przykładem takiego podejścia jest RED Day, czyli dzień, w którym wszyscy pracownicy Keller Williams na całym świecie jednoczą siły w celu wspierania lokalnej społeczności.