fbpx

Keller Williams Poland


Misja

Budujemy KARIERĘ wartą rozwijania, BIZNES wart posiadania,  ŻYCIE warte przeżycia, DOŚWIADCZENIA warte dawania i DZIEDZICTWO warte pozostawienia.


Wizja

Być firmą PIERWSZEGO WYBORU w branży nieruchomości dla AGENTÓW i ich KLIENTÓW.


Rozwój

Firma technologiczna, która oferuje platformę zapewniającą obsługę klientów na najwyższym poziomie, dzięki czemu jest wybierana przez AGENTÓW i ich KLIENTÓW. Keller Williams myśli jak maksymalnie rozwijać ludzi, działa jak trener, konsultant, doradca i skupia wszystkie swoje działania na OBSŁUDZE, PRODUKTYWNOŚCI oraz OPŁACALNOŚCI.

WI4C2TES®

Win-Win
Wygrywa każdy – albo nikt
Integrity
Spójność – rób to, co właściwe
Customers
Klient – przede wszystkim
Commitment
Zaangażowanie – we wszystkim
Communication
Komunikacja – wysłuchaj i zrozum
Creativity
Kreatywność – wymyśl i realizuj
Teamwork
Praca zespołowa – razem osiągniemy więcej
Trust
Zaufanie – zaczyna się od uczciwości
Equity
Równość – szanse dla każdego
Success
Sukces – tworzą ludzie

Kariera
Warta rozwijania

Model Keller Wiliams powstał po przeanalizowaniu najlepszych praktyk pracy tysięcy wiodących agentów nieruchomości w USA. W efekcie stworzono kompleksowy program treningowy, podczas którego każdy dzięki serii szkoleń, indywidualnemu coachingowi oraz konferencjom firmowym może modelować swoje zachowania i osiągać wyniki jak liderzy w branży. Warto w tym miejscu podkreślić słowa Gary’ego Kellera, założyciela Keller Williams, który w jednej ze swoich bestsellerowych książek „The Millionaire Real Estate Agent” napisał: Tu nie chodzi o pieniądze, tylko o bycie najlepszą wersją siebie.

Biznes
Warty posiadania

Sprzedaż nieruchomości to biznes oparty na lokalnej społeczności, napędzany przez pracę agentów nieruchomości pracujących na danym rynku. Dlatego, żeby móc stale się rozwijać, musimy dbać o podnoszenie kompetencji naszych partnerów i wspierać ich w rozwijaniu biznesów, które prowadzą. Wychodzimy z założenia, że jeśli nasz Agent na lokalnym rynku będzie się rozwijał, to razem z nim będzie rozwijać się cała sieć Keller Williams. Jednak żeby to osiągnąć, na każdym etapie współpracy musimy dbać o jak najlepsze relacje z naszymi Klientami.

Życie
Warte przeżycia

Keller Williams to nie tylko sprzedaż nieruchomości i zwiększanie zysków. To również kultura pracy i życia. Każdy z nas troszczy się o swoje otoczenie, współpracowników i Klientów. Przykładem takiego podejścia jest RED Day, czyli dzień, w którym wszyscy pracownicy Keller Williams na całym świecie jednoczą siły w celu wspierania lokalnej społeczności.

Keller Williams Realty Inc. to „firma stworzona przez Agentów dla Agentów i ich Klientów”.

To jedyna firma na świecie w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, w której biurach – zatrudnione są osoby dla współpracujących Agentów – a nie odwrotnie, jak w klasycznym modelu biura nieruchomości.

Dzięki takiej filozofii Keller Williams nieustannie zdobywa zaufanie na kolejnych rynkach dzięki czemu od kilku lat jest największą na świecie firmą w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Obecnie na całym świecie działa 1000 biur (Market Center) w 59 krajach oraz Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, gdzie współpracuje około 182 tysięcy Agentów.

Keller Williams od powstania w roku 1983 corocznie zwiększa swój zasięg i przychody. W 2011 r. według rankingu amerykańskiego magazynu „Entrepreneur”, Keller Williams uplasował się na 1 miejscu w kategorii „Pośrednictwo nieruchomość – franchising”, zarówno pod względem ilości współpracowników jak również zrealizowanych transakcji.

Jednym z czynników warunkujących nieustanny wzrost firmy jest kultura organizacyjna oparta na stałym wspieraniu Agentów, ciągłym podnoszeniu ich kompetencji poprzez szkolenia i rozwoju technologii ułatwiających pracę.

Tworzymy najlepsze szkolenia na świecie, otoczenie biznesowe oraz kulturę – dzięki temu współpracujący z Keller Williams Agenci są również najlepsi na świecie.

Kontakt

  Szukasz kontaktu do naszego biura w sprawie nieruchomości?
  Poszukujesz Agenta?
  Chcesz zostać Agentem?
  Odwiedź stronę Nasze biura

  Keller Williams Poland

  Poznań

  e-mail: kwpoland@kwpoland.com

  Dane rejestrowe:

  United Trust Sp. z o.o., ul.Artura Grottgera 16/1, 60-758 Poznań

  NIP: 779 251 71 70,
  REGON: 38661614700000,
  KRS: 0000851838

  Wojciech Lisiecki
  Regional Operating Principal
  Wojciech Lisiecki
  Regional Operating Principal
  Od ponad 20 lat buduje dynamiczną karierę w sprzedaży, równolegle poznając tajniki marketingu i motywowania zespołów. Wizjoner wierzący, że trudności są po to, aby je pokonywać i przekuwać w sukces.
  Katarzyna Rataj
  Regional Director
  Katarzyna Rataj
  Regional Director
  Patryk Siwy
  Regional Technology Manager
  Patryk Siwy
  Regional Technology Manager
  Związany z branżą informatyczną od kilkunastu lat. Posiada bogate doświadczenie związane z administracją i zarządzaniem projektami informatycznymi.

  Compare listings

  Porównać