fbpx

Mega Camp 2021: klucz do sukcesu podbicia rynku nieruchomości teraz i w przyszłości.

Żyjemy w czasach wysokiego popytu, ostrej konkurencji i szybkich innowacji. Rzeczywistość zmienia się w błyskawicznym tempie, co oznacza, że ​​jeszcze nigdy nie było tak ważne, aby agenci skupiali się na swoim biznesie, swoich klientach i kluczowych elementach wspólnych dla rynku nieruchomości. 

O tym będzie tegoroczny Mega Camp 2021!

Po wyjątkowym roku na rynku nieruchomości, zbliżamy się do startu największego wydarzenia na rynku nieruchomości tego lata! Po raz kolejny online – transmisje  z Austin Convention Center dotrą do Ciebie w miejsce, w którym będziesz. Mega Camp 2021 to praktyczne i strategiczne szkolenie, które nauczy Agentów, jak osiągnąć sukces na rynku nieruchomości dziś i w przyszłości.

„Kiedy przygotowujemy się do naszego drugiego wirtualnego Mega Campu, z radością dzielimy się spostrzeżeniami naszych najlepszych agentów, sesjami rozrywkowymi i edukacyjnymi, które przyciągną uczestników do ekranów oraz momentami, które przypominają nam, jak wyjątkowym jest bycie częścią kultury w Keller Williams”, mówi prezes KWRI Marc King. „Branża stale się rozwija, dlatego niezwykle ważne jest, aby agenci skupiali się na swoich biznesach, ale także czuli się inspirowani i wspierani po drodze”.

Realizuj cele biznesowe tam, gdzie jesteś.

Mniej czasu na podróże i dojazdy między sesjami oznacza więcej czasu na skupienie się na rozwijaniu działalności. I bez względu na to, gdzie jesteś i na jakim etapie znajduje się Twoja kariera, Mega Camp 2021 zawiera treści szkoleniowe, których potrzebujesz, aby rozwijać się i odnosić sukcesy na obecnym rynku.

Rzetelne i wnikliwe sesje: Niezależnie od tego, czy skupiasz się na potencjalnych klientach, ofertach, dźwigni lub budowaniu bogactwa, strategie rozwoju na tym Mega Campie z pewnością dostarczą praktycznej wiedzy przydatnej na całym świecie. Co najlepsze, po zakończeniu wydarzenia będziesz mieć dostęp do nagrań wideo, co oznacza, że ​​możesz wziąć udział we wszystkich pominiętych sesjach lub ponownie odwiedzić te, które najbardziej Ci się podobały.

Wywiady z mega agentami: Co się stanie, gdy założyciel KW i wyrocznia nieruchomości Gary Keller zasiądzie z niektórymi z najlepszych agentów i liderów w branży na świecie? Godziny cennych spostrzeżeń, inspirujących historii i sekretów handlowych, które możesz wykorzystać do zbudowania wielkiego biznesu i jeszcze większego życia. To Twoja szansa, aby stanąć na barkach gigantów.

Rozrywkowe sesje tematyczne: śmiej się i ucz we wciągającym i interaktywnym teleturnieju, takim jak „Clash of the Closers”, w którym jedni z najlepszych dywersantów KW przez kilka rund odgrywania ról zbijając obiekcje oponentów walczą o miejsce w finale. Pojedynki na  żywo, więc wszystko może się zdarzyć, a publiczność decyduje, kto awansuje do kolejnej rundy.

Niezapomniane chwile związane z kulturą: Od rozpoczęcia imprezy na przyjęciu powitalnym po ponowne odkrycie naszego „dlaczego” na Szczycie Kulturalnym – zobaczysz, co odróżnia kulturę KW od innych firm z branży nieruchomości. Dołącz do zabawy z dowolnego miejsca, wchodząc w interakcję na sesyjnych czatach na żywo i znajdując nowych przyjaciół za pomocą narzędzia polecającego platformę.

Twoja mapa do wielkich wygranych

Od wciągającej platformy cyfrowej przez rozległą światową sieć agentów po samego Gary’ego Kellera, Mega Camp 2021 oferuje niezrównane treści edukacyjne, których potrzebujesz teraz. Mając do dyspozycji te narzędzia, przekonasz się, że Twoja firma wrzuca wyższy bieg:

Droga do interakcji z agentami z całego świata. Odblokuj zupełnie nowy świat potencjalnych poleceń, łącząc się z podobnie myślącymi agentami z całego świata na wirtualnej platformie wydarzenia, wymieniając doświadczenia, potrzeby i wnioski z sesji edukacyjnych.

Ścieżka do odkrywania prawdziwych rozwiązań problemów związanych z nieruchomościami. Oparta na rozwiązaniach wirtualna hala wystawowa pozwala znaleźć dostawcę, którego potrzebujesz, aby sprostać każdemu wyzwaniu biznesowemu lub ulepszeniu. Po przejrzeniu dostawców odkryjesz wiele sposobów na zwiększenie swojego sukcesu.

Słowa do mądrych od najmądrzejszych w okolicy. W każdej sesji uczestniczy Gary Keller lub najlepsi eksperci branżowi, więc będziesz uczyć się od najlepszych w branży i wracać do domu z notebookiem pełnym pomysłów, które zapewnią Ci ekscytację i przygotowanie na przyszłość.

Zanurzenie w kulturze innej niż wszystkie. Bez względu na to, czy odbywa się to osobiście, czy wirtualnie, Mega Camp zawsze stawia kulturę KW na pierwszym miejscu i w centrum. Ponieważ ponownie spotykamy się wirtualnie w 2021 roku, cyfrowy format Mega Camp łączy Cię z agentami KW z całego świata.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Mega Camp 2021? Odwiedź stronę internetową, aby zapoznać się z pełnym programem i zająć miejsce w pierwszym rzędzie na szkoleniach i networkingu. Chcesz dołączyć do uczestników i rodziny Keller Williams, koniecznie skontaktuj się z nami wysyłając email na adres: info@kwpoland.com

Dołącz do dyskusji

Compare listings

Porównać