fbpx

Wyniki Keller Williams – II Kwartał 2021

Keller Williams kontynuuje wysoki wzrost wyników oraz rozwój technologii i kultury.

Mamy wyniki kwartalne! Agenci Keller Williams po raz kolejny udowodnili, że nie zwalniają tempa na swojej drodze do ciągłego wzrostu, zarówno pod względem wskaźników branżowych, jak i kultury, która zainspirowała agentów i liderów do kontynuowania podróży z Keller Williams. Jako największa na świecie franczyza nieruchomości pod względem liczby agentów i lider w USA pod względem liczby jednostek i wielkości sprzedaży, firma odnotowuje znaczący wzrost i rozwój w zakresie technologii, zajmując po drodze czołowe pozycje w rankingach franczyzy i kultury korporacyjnej.

„W drugim kwartale osiągnęliśmy lepsze wyniki niż rynek i osiągnęliśmy znaczny wzrost sprzedaży i liczby agentów na całym świecie w obliczu dramatycznej presji rynkowej”, powiedział Carl Liebert, dyrektor generalny KWX, spółki holdingowej KW. „Cieszymy się, że w ubiegłym kwartale w naszej rodzinie pojawiło się ponad 4000 agentów”.

Na dzień 30 czerwca Keller Williams ma 184 654 agentów na całym świecie (171 269 w regionach Stanów Zjednoczonych i Kanady oraz 13 385 poza tymi regionami), co oznacza, że liczba agentów na koniec drugiego kwartału 2021 wzrosła o 4 277.

„Uznanie za kolejny imponujący kwartał należy się naszym agentom” – powiedział Marc King, prezes Keller Williams. „Pozostali niezłomni w swoim zaangażowaniu w zapewnianie najlepszych doświadczeń kupującym i sprzedającym na niezwykle konkurencyjnym rynku”.

„Jako firma zbudowana przez agentów dla agentów, budzimy się każdego dnia zadając sobie pytanie: jak najlepiej możemy ich wspierać” – powiedział King.

Wzrost

Podobnie jak w poprzednim kwartale, agenci KW nadal wyprzedzają standardy branżowe, zapewniając swoim klientom usługi na najwyższym poziomie i stale prezentując swoją wartość jako ekspertów rynkowych. Według National Association of REALTORS® w porównaniu z drugim kwartałem 2020, zamknięte transakcje w Stanach Zjednoczonych wzrosły o 32,2%, a wielkość sprzedaży wzrosła o 52,5%. Dla porównania, w tym kwartale agenci Keller Williams osiągnęli…

Stany Zjednoczone i Kanada (wyniki w II kwartale ’21)

 • Na dzień 30 czerwca agenci zamknęli 367 248 transakcji, co stanowi wzrost o 35,0% w porównaniu z Q2’20.
 • Agenci zamknęli wolumen sprzedaży o wartości 145,3 miliarda USD, co oznacza wzrost o 70,3% w porównaniu z Q2’20.
 • Agenci zdobyli 214 492 nowych ofert (nowe zasoby rynkowe), co oznacza wzrost o 20,7% w porównaniu z Q2’20.
 • Agenci podpisali 404.942 kontrakty (prognozowane zamknięcia), wzrost o 28,5% w stosunku do Q2’20.
 • Wolumen spisanych kontraktów wyniósł 160,9 mld USD, o 62,0% więcej niż w Q2’20.

„Ten hiper konkurencyjny rynek nie może się równać z naszymi agentami” – powiedział Jason Abrams, szef branży KWX. „Kwartał po kwartale nasz procentowy wzrost w zamkniętych transakcjach i wolumen sprzedaży nadal wyprzedza naszą branżę”.

Keller Williams Worldwide Momentum (wyniki poza USA i Kanadą w II kwartale ’21)

 • Na dzień 30 czerwca liczba agentów poza Stanami Zjednoczonymi i Kanadą wyniosła 13 385, co oznacza wzrost o 24,4% w porównaniu z Q2’20.
 • Agenci zamknęli 15 141 transakcji w II kwartale 2021, co oznacza wzrost o 149,4% w porównaniu z Q2’20.
 • Agenci zamknęli wolumen sprzedaży o wartości 2,9 miliarda USD, co oznacza wzrost o 214,2% w porównaniu z Q2’20.
 • Agenci zdobyli 28 238 nowych ofert (nowe zasoby rynkowe), co oznacza wzrost o 47,0% w porównaniu z Q2’20.
 • Agenci podpisali 17 281 kontraktów (prognozowane zamknięcia), wzrost o 114,4% w stosunku do Q2’20.
 • Wolumen spisanych kontraktów wyniósł 2,5 miliarda dolarów, co oznacza wzrost o 193,7% w porównaniu z Q2’20.

Poza USA i Kanadą KWW posiada następujące regiony: Albania, Argentyna, Aruba, Belgia, Belize, Bermudy, Kambodża, Chile, Kolumbia, Kostaryka, Republika Czeska, Republika Dominikany, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Francja, Szanghaj, Chiny, Grecja, Honduras, Indonezja, Irlandia, Izrael, Włochy, Jamajka, Japonia, Luksemburg, Malezja, Meksyk, Monako, Mongolia, Maroko, Nikaragua, Północny Cypr, Panama, Paragwaj, Peru, Filipiny, Polska, Portugalia, Portoryko, Rumunia, Serbia, Słowenia, Południowa Afryka, Cypr Południowy, Hiszpania, Tajlandia, Trynidad i Tobago, Turcja, Turks i Caicos, Wielka Brytania, Urugwaj, i Wietnam.

Technologia

W II kwartale 2021 r. agenci stale wykorzystywali technologię KW do generowania wysokiej jakości leadów oraz usprawniania zarządzania zadaniami i komunikacją.

 • Command, inteligentne rozwiązanie CRM-plus udostępnione pierwotnie w pierwszym kwartale 2019, na dzień 30 czerwca osiągnęło 104,5 tys. aktywnych użytkowników miesięcznie (MAU), o 11,0% więcej niż na koniec I kwartału ’21.
 • Na dzień 30 czerwca moduł Kampanie w Command, inteligentne narzędzie do tworzenia i dystrybucji inteligentnych kampanii reklamowych, w Q2’21 wygenerował łącznie 418,6 tys. leadów na Facebooku i Instagramie.
 • Na dzień 30 czerwca średni koszt jednego leada (ACPL) dla agentów KW w Command do wynosił 2,61 USD w USA i Kanadzie na platformach społecznościowych. ACPL dla Facebooka wyniósł 2,51 USD.
 • Na dzień 30 czerwca agenci uruchomili łącznie 56,7 miliona SmartPlanów, zautomatyzowanej aplikacji do marketingu i zarządzania zadaniami z Command. SmartPlany odnotowały dwukrotny wzrost od końca Q2’20.

„To wyjątkowe osiągnięcie, z radością informujemy, że Command ma teraz ponad 104 000 aktywnych użytkowników miesięcznie” — powiedział Chris Cox, dyrektor ds. technologii i cyfryzacji w KWX.

„Widzimy, że zaangażowanie tylko rośnie, ponieważ kontynuujemy rozwijanie innowacji we współpracy z naszymi agentami w oparciu o ich doświadczenia, które mają największe znaczenie, wnosząc praktyczne rozwiązania, łatwość i zwiększoną wydajność do ich operacji biznesowych” – powiedział Cox.

Kultura

Keller Williams jest powszechnie znany ze swojej kultury dobroczynności i dostatku. W drugim kwartale 2021r. czołowe organizacje, takie jak Forbes i LinkedIn, publicznie uznały osiągnięcia kulturalne firmy w takich dziedzinach, jak różnorodność, nowe zatrudnienie i możliwości rozwoju kariery.

 • Agenci KW otrzymali w drugim kwartale 60,7 mln USD udziału w zyskach, co daje łącznie 1,6 mld USD wypłaconych środków w ramach programu Profit Share.
 • W kwietniu Forbes umieścił KW na swojej corocznej liście Najlepszych Amerykańskich Pracodawców na Rzecz Różnorodności 2021.
 • W kwietniu LinkedIn umieścił KW na 20 miejscu na corocznej liście 50 najlepszych miejsc pracy, do rozwijania kariery.
 • W maju Forbes umieścił KW na 67 miejscu w swoim rankingu 250 najlepszych pracodawców dla nowych absolwentów.

W czerwcu RealTrends umieścił 88 najlepszych zespołów i agentów nieruchomości Keller Williams na liście „Tysiąca” RealTrends z 2021 r.

Dołącz do dyskusji

Compare listings

Porównać